Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Pilnai automatinis espresso aparatas

Bosch automatiniai kavos aparatai – tobula kava, visai kaip kavinėje

Bosch automatiniai kavos aparatai – tobula kava, visai kaip kavinėje.

Espresas, kapučinas ar pienas su espresu – turėdami automatinį kavos aparatą Vero su kavos virimo technologija galėsite mėgautis tobulai paruošta kava.

VeroAroma. Vienas mygtuko paspaudimas, dvigubas malonumas.

VeroAroma. Vienas mygtuko paspaudimas, dvigubas malonumas.

Daryti kavą su automatiniu kavos aparatu VeroAroma – vienas malonumas. Vos žvilgtelėjus į platų valdymo skydelį bus matyti platus kavos rūšių pasirinkimas. O savo mėgstamą kavą pasidarysite vienu mygtuko paspaudimu. Vienu metu galite padaryti net du puodelius kavos!

Į VeroAroma kavos aparatus

VeroCafe. Jūsų mėgstama kava. Akimirksniu.

VeroCafe. Jūsų mėgstama kava. Akimirksniu.

Bosch automatinis kavos virimo aparatas VeroCafe yra skirtas pradedantiesiems kavos mėgėjams. Su juo espresą, kapučiną ir pieną su espresu pasidarysite būtent tokį, kokį mėgstate. Dviem sukamaisiais valdikliais labai paprasta pasirinkti puodelio dydį ir kavos stiprumą.

Į VeroCafe kavos aparatus

Įmontuojamieji automatiniai kavos virimo aparatai puikiai derės jūsų virtuvėje

Įmontuojamieji automatiniai kavos virimo aparatai puikiai derės jūsų virtuvėje.

Su Bosch įmontuojamuoju automatiniu kavos virimo aparatu kavos gurmanams ypač skanios kavos pasidaryti bus vienas juokas. Be to, jis puikiai pritaps jūsų virtuvėje ir bus lengvai suderinamas su kitais Bosch įmontuojamaisiais prietaisais.

Į įmontuojamuosius automatinius kavos virimo aparatus

Tobulai suplaktas pienas

Tobulai išplakto pieno paslaptis – mūsų automatiniai kavos virimo aparatai.

Maišant pieno baltymus su oru gaunamos pieno putos. Oras įtraukiamas į pieną, o gautos putos nuolat sukamos aplink. Dėl mūsų automatiniuose kavos virimo aparatuose taikomų išmaniųjų technologijų pieno plaktuvai tobulai sumaišo pieną, garus ir orą. Rezultatas? Puikiai suplakta kreminė puta, kuri kaskart bus tobula.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!