Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Daugiafunkcis puodas

Daugiafunkcis puodas AutoCook – greitas maisto gaminimas be didelių pastangų

Maistą gaminti gali bet kas. Pamatysite!

Dabar madinga gaminti namuose, naudojant šviežius, sveikus ingredientus. Įsigijus naująjį daugiafunkcį Bosch puodą AutoCook virtuvėje atsiras tikrai universalus prietaisas, kuriuo galėsite greitai ir tikrai paprastai gaminti gardžius patiekalus.

AutoCook iš Bosch

Vakarienė paruošta! Greičiau ir paprasčiau nei bet kada anksčiau.

Skrudinimas, kepimas, virimas, troškinimas, garinimas, virimas riebaluose ar vakuume – visa tai galima daryti vienu prietaisu – AutoCook. Ir visai nesvarbu, kad neturite laiko, maisto gaminimo patirties arba vietos, nes su šiuo prietaisu maistą gaminti jums tikrai patiks.

Į AutoCook prietaisus

Patiekalas, pagamintas vos 3 veiksmais.

Savo mėgstamą patiekalą su AutoCook galite pagaminti vos trimis veiksmais. Optimali temperatūra ir gaminimo trukmė yra nustatytos iš anksto, todėl šias vertes galima greitai pasirinkti gaminant pageidaujamą patiekalą. Savo receptus galite ir įrašyti. Dėl novatoriškos indukcinio kaitinimo technologijos optimaliai paskirstomas karštis ir itin tiksliai nustatoma temperatūra. Sparčiojo maisto gaminimo funkcija su garų sukuriamu slėgiu išsaugo vitaminus ir iš esmės sutrumpina maisto gaminimo trukmę.

AutoCook. Pridedama kulinarijos knyga ir programėlė

Pridedama kulinarijos knyga ir programėlė.

Pasisemkite įkvėpimo iš puikios AutoCook kulinarijos knygos su išsamiomis maisto ruošimo instrukcijomis bei praktinės AutoCook programėlės, turinčios daugiau kaip 100 patiekalų iš viso pasaulio receptų, ir galėsite gaminti daugybę įvairių patiekalų. Programėlėje rasite ir išmanių funkcijų, tokių kaip pirkinių sąrašas, vaizdo įrašų apie tai, kaip ruošti įvairius patiekalus, be to, ji bus nuolat pildoma naujais receptais.

Sužinokite daugiau

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!