Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dviduriai

Tiems, kurie nori geriausio, tik dvigubai daugiau.

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai – tai techninio meistriškumo ir puikaus dizaino derinys. Novatoriškos technologijos užtikrins, kad ledo kubelių gautumėte vos spustelėję mygtuką, vaisiai ir daržovės išliktų trigubai ilgiau švieži ir niekada nebereikėtų sukti galvos dėl šaldiklio atitirpinimo. O jeigu jums tenka maitinti didelę šeimą, rinkitės vieną iš mūsų itin didelių šaldytuvų-šaldiklių.

Kaip galima įrengti dvidurius šaldytuvus-šaldiklius?

Mūsų laisvai statomus dvidurius šaldytuvus-šaldiklius galima integruoti beveik bet kurioje virtuvėje. Dviduriai amerikietiškojo stiliaus prietaisai – tai šaldytuvo ir statmeno šaldiklio derinys viename prietaise. Europietiškojo stiliaus dviduriame šaldytuve-šaldiklyje laisvai statomas šaldytuvas ir laisvai statomas vertikalus šaldiklis yra sujungti jungiamąja juostele.

Kaip pasiekti optimalų energijos vartojimo efektyvumą naudojant dvidurį šaldytuvą-šaldiklį?

Optimalus energijos vartojimo efektyvumas užtikrinamas paliekant pakankamai vietos ventiliacijai galinėje dvidurio šaldytuvo-šaldiklio pusėje.

Kokio dydžio prietaisai siūlomi?

Siūlomi 175,6 ir 180 cm aukščio bei 91 ir 90 cm pločio amerikietiškojo tipo dviduriai šaldytuvai-šaldikliai. Siūlomi kombinuoto 120 cm pločio ir 186 cm aukščio europietiškojo tipo dviduriai šaldytuvai-šaldikliai.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik šaldytuvus ir šaldiklius, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei lengvai integruojamus įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!