Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklės

Kas jūsų namuose valo kondensatorių? Žinoma, kad džiovyklė.

Mūsų džiovyklės yra vienos efektyviausių pasaulyje. Patentuotas kondensatorius SelfCleaning išmaniai naudoja kondensato vandenį tam, kad per vieną džiovinimo ciklą pats išsivalytų iki keturių kartų. Taip visą džiovyklės naudojimo laiką užtikrinamas didžiausias efektyvumas, kad jums niekada nebereikėtų rūpintis kondensatoriumi.

Modelių serijos

Kad ir ko ieškotumėte – patikimo žinomo gamintojo gaminio už prieinamą kainą ar profesionalių skalbimo rezultatų namuose, iš mūsų džiovyklių, pradedant 2 serija ir baigiant linija HomeProfessional, tikrai išsirinksite savo poreikius atitinkantį modelį.

Serie | 2 Serie | 4 Serie | 6 Serie | 8 HomeProfessional
100 % Bosch kokybė už gerą kainą. Prisitaiko prie kasdienių jūsų šeimos poreikių. Puikūs rezultatai ir nedidelės energijos sąnaudos. Išskirtinis našumas ir puikus dizainas. Geriausios džiovyklės, kokias Bosch kada nors yra pagaminusi.
Džiovyklės su šilumos siurbliu Džiovyklės su šilumos siurbliu Džiovyklės su šilumos siurbliu Džiovyklės su šilumos siurbliu
Visada paskutinės naujovės
Išskirtinis dizainas
Dėl didelio ekrano paprasta naudoti

Savaime išsivalantis kondensatorius*
*džiovyklėse su šilumos siurbliu
Greitos, tyliai veikiančios ir taupančios energiją
Specialios programos kenčiantiems nuo alergijų
Dėl unikalios būgno konstrukcijos tausojami audiniai.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!