Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Gariniai prietaisai

Išlaikykite tai, ką kiti praranda virdami maistą: skonį ir vitaminus.

Bosch gariniai prietaisai – tai švelniausias ir sveikiausias maisto gaminimo būdas. Karštuose garuose maistas gaminamas itin švelniai, o tai reiškia, kad išsaugomi vertingi vitaminai ir mineralai. Išryškėja maisto skonis ir kvapai, o daržovės nepraranda spalvos. Trumpai tariant, jeigu norite maitintis sveikai, turėtumėte rinktis mūsų garines virykles.

Kuo skiriasi garinė viryklė ir garinė orkaitė?

Garinės viryklės

Naudojant garinę viryklę maistas gaminamas vandens garuose. Todėl jūsų maistas apdorojamas labai švelniai, išsaugant jo skonį ir kvapą, vitaminus ir mineralus. Kadangi Bosch garinės viryklės turi įrengtą vandens indą, joms nereikia atskiros jungties, kad jas būtų galima prijungti prie vandentiekio. Su garine virykle maistą galėsite gaminti labai švelniai, išsaugodami jo skonį ir kvapą, vitaminus ir mineralus.

Garinės orkaitės

Garinės orkaitės – tai gariniai prietaisai, kuriais maistą galite kepti arba garinti. Arba galite daryti viską iš karto. Jose švelnūs vandens garai naudojami kartu su papildomu karštu oru.

Kur galima įrengti garintuvą arba garinę orkaitę?

Garines virykles ir garines orkaites galima įrengti 550 mm gylio aukštose spintelėse arba 300 mm gylio viršutinėse spintelėse. Įrengiant aukštoje spintelėje, reikės 45 cm aukščio (38 litrų talpos) prietaiso. Įrengiant viršutinėje spintelėje, reikia rinktis 38 cm aukščio (22 litrų talpos) garinį prietaisą.

Kokių spalvų garinės orkaitės siūlomos?

Siūlome Stainless Steel, Polar White, Vulcan Black ir Satin Brown spalvų garines orkaites.

Į ką atkreipti dėmesį montuojant garinę viryklę arba garinę orkaitę?

Garines virykles ir garines orkaites reikia įrengti šalia arba virš orkaitės arba kito prietaiso, jokiu būdu ne po juo. Atidarius taip įrengtą viryklę garas išleidžiamas aukštyn.

Ar gaminant kelis skirtingus patiekalus jų kvapai susimaišo?

Gariniame prietaise galima gaminti kelis atskirus patiekalus ar garnyrus, ir jų kvapai nesusimaišys.

Kokie kiti prietaisai geriausiai tinka įrengti kartu su gariniu prietaisu?

45 cm aukščio garinės orkaitės ir garinės viryklės puikiai dera su 14 cm pašildymo stalčiumi. Šio prietaisų derinio matmenys atitinka 60 cm aukščio orkaitei reikalingos nišos matmenis.

Jeigu reikia atšildyti šaldytą maistą, kuo gariniai prietaisai skiriasi nuo mikrobangų krosnelės?

Mikrobangų krosnelėje šaldytas maistas atšildomas labai greitai. Garinėje viryklėje atšildant maistą jame išlieka daugiau vitaminų ir skonio, o tai sveikiau.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei šaldytuvus ir šaldiklius. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!