Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Garų rinktuvai

Gaivaus oro gūsis jūsų virtuvėje.

Kad virtuvėje užuostumėte tik tuos kvapus, kuriuos tikrai norite užuosti, sukūrėme itin galingų garų rinktuvų liniją. Be to, dėl izoliacijos ir netriukšmingo variklio jie veikia taip tyliai, kad vargu ar jūs ir jūsų svečiai garų rinktuvą apskritai girdės.

Kokio pločio garų rinktuvai parduodami?

Atsižvelgiant į dizaino asortimentą, siūlomi 40–120 cm pločio garų rinktuvai.

Kokį garų rinktuvą rinktis atsižvelgiant į virtuvės dydį?

Galime pasiūlyti geriausią garų rinktuvą, kad ir kokio dydžio būtų jūsų virtuvė. Net jeigu tai atviro plano virtuvė su svetaine arba maža, uždara virtuvė.

Garų rinktuvo galia turėtų būti bent šešis kartus didesnė už patalpos tūrį.

Garų rinktuvo galia = ilgis x plotis x aukštis x 6

Kodėl cirkuliacinis garų rinktuvas veikia dar tyliau ir yra kur kas galingesnis?

Specialus priedas – modulis CleanAir

Modulis CleanAir užtikrina didesnį oro cirkuliacijos sistemos efektyvumą. Jį sudaro specialus aktyvintųjų anglių filtras, kurio naudojimo trukmė dvigubai ilgesnė už atitinkamo anglies filtro. Garų rinktuvas su moduliu CleanAir yra beveik toks pat galingas kaip ir rinktuvas, veikiantis ištraukimo režimu, tačiau jis 3 dB tylesnis.

Į ką atkreipti dėmesį valant ir prižiūrint?

Visus Bosch riebalų filtrus galima plauti indaplovėje. Uždarą vidinį garų rinktuvo korpusą lengviau valyti, nes nėra nei kampų, nei kraštų.

Kuo skiriasi oro ištraukimo ir oro cirkuliavimo sistemos?

Oro ištraukimo sistemoje gaminant maistą kylančius garus ištraukia ventiliatorius ir per oro išleidimo vamzdį išleidžia į lauką arba dūmtraukį. Oro cirkuliacijos sistemose gaminant maistą kylantys garai cirkuliuojami patalpoje ir filtruojami.

Kokio skersmens turi būti išleidimo vamzdis, jeigu įrengiamas rinktuvas su oro ištraukimo sistema?

Visada rekomenduojame rinktis didžiausią galimą skersmenį – 150 mm. Jeigu oro išleidimo anga ir sieninės movos yra mažesnio nei 120 mm skersmens, išleidžiamas oras gali kelti daugiau triukšmo. Tokiu atveju rekomenduojame rinktis orą cirkuliuojantį garų rinktuvą, kuris veiks tyliau.

Kaip išvengti našumo sumažėjimo?

Kad garų rinktuvo našumas nesumažėtų, tarpas tarp jo ir sieninės movos turi būti kuo mažesnis. Jeigu atstumas yra pernelyg didelis, rekomenduojame rinktis orą cirkuliuojantį garų rinktuvą, kuris veiks efektyviau.

Kada garų rinktuvą reikia įjungti?

Garų rinktuvą reikia įjungti prieš pradedant gaminti maistą. Taip užtikrinsite, kad būtų sukuriama trauka, dėl kurios gaminant maistą kylantys garai bus siurbiami į viršų.

Kada reikia vėdinti virtuvę?

Orui ištraukti būtinas geras traukimas, todėl labai svarbus geras vėdinimas. Jeigu įrengtas garų rinktuvas, veikiantis oro ištraukimo režimu, netoli kaitlentės visada turėtų būti pravertas langas. Paklauskite kaminkrėčio, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jeigu namuose yra papildomų liepsnos šaltinių, tokių kaip atvira liepsna.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei šaldytuvus ir šaldiklius. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!