Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Mikrobangų krosnelės

Bosch mikrobangų krosnelės: neribotas malonumas per labai trumpą laiką.

Jeigu virdami ir kepdami norite taupyti laiką ir energiją, mikrobangų krosnelė Bosch bus idealus pasirinkimas. Gaminti maistą mažomis porcijomis su mikrobangų krosnele bus kur kas greičiau ir ekonomiškiau, negu tai daryti su įprasta orkaite ar virykle. O užšaldytą maistą atšildysite ne per kelias valandas, o vos per kelias minutes.

Norite mikrobangų krosnelės arba kompaktinės orkaitės su integruota mikrobangų krosnele?

Mikrobangų krosnelės puikiai tinka įrengti aukštose spintelėse arba viršutinėse spintelėse. Mūsų kompaktinės orkaitės su integruota mikrobangų krosnelės funkcija yra tikrai universalios, nes jose įprastas kaitinimo būdas derinamas su galimybe tikrai greitai pasigaminti maistą.

Kokių dydžių mikrobangų krosnelės ir kompaktinės orkaitės siūlomos?

Mikrobangų krosneles galima įrengti 50 arba 60 cm pločio viršutinėse spintelėse arba 60 cm pločio aukštose spintelėse. Kompaktinės orkaitės su integruota mikrobangų krosnelės funkcija siūlomos 60 cm pločio.

Kokių spalvų mikrobangų krosnelės ir kompaktinės orkaitės siūlomos?

Siūlome Stainless Steel, Polar White ir Vulcan Black spalvų mikrobangų krosneles. Taip pat siūlome Satin Brown ir Sand Quartz kompaktines orkaites.

Ar mikrobangų krosnelėje galima gaminti ir didesnius patiekalus?

Mikrobangų krosnelės be besisukančios plokštės taip pat tinka didesniems indams ir maisto produktams.

Ką nišoje galima įrengti vietoje mikrobangų krosnelės?

Garinė orkaitė išlaiko daugiau vitaminų ir geresnį skonį, kai joje atšildomas arba pašildomas maistas. Ją galima įrengti į viršutinėje spintelėje esančią, mikrobangų krosnelei skirtą nišą. Kompaktinis prietaisas užtikrina visas orkaitei įprastas kaitinimo formas ir mikrobangų krosnelės funkciją.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei šaldytuvus ir šaldiklius. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!