Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Bosch buitiniai prietaisai su integruotomis žaliosiomis technologijomis.

Atsakingas požiūris vos paspaudus mygtuką. Bosch buitiniai prietaisai.

Visi Bosch buitiniai prietaisai pagaminti labai rūpinantis ištekliais. Nes visose srityse dirbame visiškai tvariai. Tvarumas prasideda dar prieš pradedant gamybą ir trunka, kol perdirbama pakuotės medžiaga. Pačius efektyviausius modelius atpažinsite iš ženklo „Green Technology inside“ – integruotos žaliosios technologijos. Naudodami šiuos gaminius galite pasirūpinti aplinka vienu mygtuko paspaudimu, kai atliekate savo buities darbus. Vis dėlto net patys palankiausi aplinkai mūsų gaminiai yra nepriekaištingos galios.

Savo integruotomis žaliosiomis technologijomis aiškiai pasisakome už tvarumą.

Apie 40 % mūsų pateiktų patentų prašymų susiję su aplinkosauga ir rūpestingu išteklių naudojimu. Šiandien mūsų buitiniai prietaisai yra vieni veiksmingiausių ir ekonomiškiausių pasaulyje. Taip laimi ir aplinka, ir jūsų piniginė.

Mums atliekos nėra tiesiog šiukšlės.

Žinoma, mes renkame ir rūšiuojame gamybines atliekas savo gamyklose. O dabar dar ir perdirbame jų 92 %.

Sumaniai pakuojama, veiksmingai transportuojama.

Tausojame ir su transportu susijusius išteklius. Pavyzdžiui, savo indaploves pakuojame taip veiksmingai, kad dabar vienu metu galime vežti dar daugiau gaminių. Ne tik reikia mažiau pakavimo medžiagų, bet taip taupomi ir degalai, vadinasi, į aplinką išmetama mažiau CO2.

Mes nieko nedarome tik pusiau. Išskyrus atvejus, kai reikia taupyti vandenį.

Ar kada nors bandėte per pusę sumažinti suvartojamo vandens kiekį? Mes bandėme. Nuo 1990 m. sugebėjome sumažinti mūsų buitinių prietaisų suvartojamo vandens kiekį daugiau nei per pusę.

Energijos vartojimo patarimai

Sužinokite keletą paprastų būdų, kaip saugoti aplinką!

Dar niekada anksčiau taupyti laiką nebuvo taip paprasta.

Jei maistui pagaminti tradiciniame kaistuve reikia daugiau nei 20 minučių, naudokite greitpuodį. Taip iki 30 % sumažinsite suvartojamos energijos. Ir jūsų patiekalai bus paruošti daug greičiau.

Tai štai – naujoji jūsų pagalbininkė – orkaitės kaitra.

Išjunkite orkaitę keletą minučių prieš baigdami gaminti patiekalą. Orkaitės kaitra pati pasirūpins likusiu darbu.

Pažiūrėkite. Bet neatidarykite.

Nedarinėkite be reikalo orkaitės durelių. Nes net jeigu greitai patikrinsite savo kepsnį, apie 10 % kaitros viduje bus prarasta.

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!