Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

ActiveOxygen

Ar minkštą jūsų vaiko antklodę labai mėgsta ir jūsų šuo? Nesvarbu.

Bosch skalbyklės su technologija ActiveOxygen pašalina iki 99,99 %* mikrobų ir bakterijų, net jei nenaudojamos papildomos cheminės medžiagos, o temperatūra yra žema.

Higiena ir švara vos paspaudus mygtuką.

Dėl novatoriškos technologijos ActiveOxygen jums nebereikės nerimauti dėl ant jūsų drabužių likusių bakterijų ar mikrobų. Net ir žemoje temperatūroje skalbiant gležnus audinius, dėl technologijos ActiveOxygen iš jų be jokių papildomų cheminių medžiagų bus pašalinta iki 99,99 %* visų bakterijų ir mikrobų.

Pašalina iki 99,99 %* bakterijų.

ActiveOxygen – tai natūrali medžiaga, kurią sudaro deguonies molekulės, generuojamos skalbyklės viduje. ActiveOxygen galima įtraukti į daugumą skalbimo programų. Prasidėjus skalbimo ciklui skalbiniai be jokių cheminių medžiagų apdorojami šaltais ActiveOxygen garais. Skalbimo ciklo pabaigoje užsilikę mikrobai iš skalbinių pašalinami antrą kartą juos apdorojant šaltais ActiveOxygen garais. Abu apdorojimo seansai, per kuriuos iš skalbinių pašalinama iki 99,99 %* bakterijų ir mikrobų, iš viso trunka 30 minučių.

Naujoji skalbyklių karta.

Bosch 6 ir 8 serijų skalbyklėms būdingas visiškai naujas dizainas, be to, jos nustebins daugybe išmaniųjų funkcijų. Bosch 6 ir 8 serijų skalbyklėms būdingas visiškai naujas dizainas, be to, jos nustebins daugybe išmaniųjų funkcijų, dėl kurių skalbti bus daug paprasčiau ir patogiau. Tobuli skalbimo rezultatai dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiami.

Į Bosch 6 serijos skalbyklę su ActiveOxygen

Trys faktai apie Bosch skalbyklę su ActiveOxygen.

Ar apatinius drabužius, kūdikio drabužius ir kt. reikia skalbti atskirai?

Su ActiveOxygen nebereikia skalbti atskirai: dėl šios technologijos drabužiai išplaunami higieniškai, be to, iš visų audinių veiksmingai pašalinami mikrobai ir bakterijos. Todėl skalbyklėje mikrobai iš vienų skalbinių nepereis į kitus.

Ar būtina papildomai skalbti rankomis?

Gležnus audinius reikia skalbti esant žemai temperatūrai. Net ir skalbiant 20 °C temperatūroje ActiveOxygen iš drabužių pašalina iki 99,99 %* visų bakterijų ir mikrobų. Šią funkciją galima naudoti su beveik visomis skalbimo programomis. Pirmą kartą įmanomas higieniškas skalbimas esant žemai temperatūrai ir nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Todėl rankomis skalbti nebereikia.

Ar yra koks nors neigiamas ActiveOxygen šalutinis poveikis?

ActiveOxygen – tai natūrali medžiaga, generuojama skalbyklės viduje. Ją sudaro deguonies molekulės, kurios skalbiant visiškai ištirpsta. Taigi, ActiveOxygen – tai aplinką tausojanti alternatyva, leidžianti higieniškai skalbti drabužius.

Kaip kuo geriau pamatuoti skalbiklio kiekį? Daugiau niekada.

Bosch skalbyklės su i-DOS automatiškai nustato tikslią dozę ir temperatūrą. Tobuli skalbimo rezultatai vos paspaudus mygtuką. Bosch 6 ir 8 serijos skalbyklėse yra ActiveOxygen arba i-DOS funkcija.

Ieškoti skalbyklių su i-DOS

Visada pasirengę jums padėti: mūsų techninės priežiūros grupė.

Ši grupė jums padės visą jūsų prietaiso naudojimo laikotarpį. Nuo meistriško remonto iki naudingų patarimų – jums visada bus užtikrintos tokio lygio paslaugos, kokių ir tikitės iš Bosch.

*Pašalina iki 99,99 % E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bacteriophage MS2, kai skalbimo programa Mix Cold naudojama su rekomenduojama skysto skalbiklio doze ir skalbiama apie 4 kg skalbinių (tyrimas MB 7623/15, 2015 m. liepos 29 d., kurį atliko wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH, o užsakė – BSH Hausgeräte GmbH).

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!