Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės su ActiveOxygen

Švelnus, higieniškai švarus skalbimas net esant 20 °C temperatūrai.

Ar mėgstamiausiam jūsų drabužiui neabejingas ir jūsų šuo? Nieko tokio, su Bosch ActiveOxygen skalbimas 20 °C temperatūros vandeniu dar niekada nebuvo toks higieniškas. Su ActiveOxygen funkcija mūsų naujosios 6 ir 8 serijų skalbyklės žemoje temperatūroje skalbia higieniškai švariai, kad pasirūpintų visais mėgiamiausiais jūsų drabužiais.

Eiti į gaminius
Higieniškai švarūs skalbiniai, išskalbti su Bosch 6 ir 8 serijų skalbyklėmis su ActiveOxygen technologija.

Tobula švara. Net ir esant žemai temperatūrai.

Jūsų šilkinė palaidinė, vaikų pižamos, gležni apatiniai drabužiai – visiems drabužiams reikia ypatingos priežiūros, kad juos vilkėti galėtumėte ilgai. Tam ir sukūrėme ActiveOxygen technologiją. Mūsų 6 ir 8 serijų skalbyklės su ActiveOxygen technologija jūsų drabužius išskalbs ne tik švelniai, bet ir higieniškai, net esant 20 °C temperatūrai, kad jums nebereikėtų nerimauti dėl to, jog jūsų šuo mėgiamiausius jūsų drabužius mėgsta ne mažiau už jus.

Eiti į gaminius

Švelnus, higieniškas skalbimas vos spustelėjus mygtuką Bosch 6 ir 8 serijų skalbyklėmis su technologija ActiveOxygen.

Švelnus, higieniškas skalbimas vos paspaudus mygtuką.

Nuo šiol noras higieniškai išskalbti net ir gležnus skalbinius nebėra neįvykdomas: Bosch 6 ir 8 serijų skalbyklių technologija ActiveOxygen pašalina iki 99,99 %** bakterijų ir mikrobų, net ir skalbiant 20 °C temperatūros vandeniu. Užtenka paspausti mygtuką ir nereikia naudoti jokių cheminių priedų. Novatoriškoji ActiveOxygen technologija, kuri buvo sertifikuota WFK, apdoroja skalbinius prasidėjus skalbimo ciklui ir prieš paskutinį skalavimą. Naudojant šią technologiją su bet kuria skalbimo programa pašalinama iki 99,99 %** mikrobų, o skalbimo ciklas trunka vos 30 minučių ilgiau už įprastą. Ją galima naudoti su beveik visomis skalbimo programomis, skirtomis skalbti žemos temperatūros vandeniu.

Eiti į gaminius

Skalbinių priežiūra su Bosch ActiveOxygen

Žiūrėkite, kaip veikia Bosch ActiveOxygen.

Švelnių audinių priežiūra su Bosch 6 ir 8 serijų skalbyklėmis.

Kartais audinius reikia tik šiek tiek atšviežinti.

Jeigu drabužiai dar visai švarūs, bet nuo jų sklinda prastas kvapas po apsilankymo restorane, su programa Refresh ActiveOxygen juos galima atšviežinti per 45 minutes. Ji tinka ir labai gležniems audiniams, kurių negalima skalbti skalbyklėje. Programa Refresh ActiveOxygen sutaupys jums laiko, nes drabužių nereikės vežti į cheminę valyklą, be to, apsaugos audinių pluoštą.

Eiti į gaminius

VarioDrum 6 ir 8 serijų Bosch skalbyklėse.

Būgnas, kuris vos girdimas. Bet skirtumą tikrai pajusite.

Kadangi naujosios Bosch skalbyklės turi VarioDrum būgną ir EcoSilence sistemą, jos tausos ne tik jūsų skalbinius, bet ir klausą. Tai reiškia, kad nė nedvejodami galite skalbti naktį. Be to, dėl unikalaus dizaino būgnas gręžia skalbinius taip, kad būtų tausojamas jų audinys. Tai reiškia, kad savo mėgstamais drabužiais galėsite džiaugtis dar labai ilgai. Ir visa tai niekam netrukdant!

Eiti į gaminius

Geriausios mūsų rekomendacijos – tai patenkinti mūsų skalbyklių naudotojai.

Prietaisų palyginimas

8 serijos skalbyklės > 6 serijos skalbyklės >
8 serijos skalbyklės iš Bosch.
6 serijos skalbyklės iš Bosch.
ActiveOxygen funkcija
VarioDrum
EcoSilence Drive
Home Connect * *
Tylus veikimas (skalbiant / gręžiant) 47/71 db* 48/73 db*
Talpa 8/9 kg* 7/8/9 kg*
Energijos vartojimo efektyvumas: A+++ -30 %
Gręžimo ciklai Iki 1600 aps./min. Iki 1400 aps./min.
Valdymas Patogus LED ekranas Tiesioginio pasirinkimo ekranas
*Priklauso nuo modelio

Domina nauja Bosch ActiveOxygen skalbyklė? Čia galite rasti artimiausią platintoją.

Kad rastume artimiausią platintoją, mums reikia tik jūsų pašto kodo. Jie galės su jumis aptarti mūsų gaminius su ActiveOxygen technologija ir jų funkcijas, ir padės jums išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią Bosch 6 ar 8 serijos skalbyklę.

Žemėlapis kraunamas...

** Pašalina iki 99,99 % E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, Bacteriophage MS2, kai skalbimo programa Mix 20°C naudojama su rekomenduojama įprasto skysto skalbiklio doze ir skalbiama apie 4 kg skalbinių (bandymas MB8626/16, 2016 m. rugpjūčio 19 d., wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH atliktas BSH Hausgeräte GmbH užsakymu).

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!