Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Home Connect

Šaldytuvai su Bosch Home Connect

Avokade, nusišypsok.

Dabar jūsų šaldytuvas su Home Connect funkcija telpa kelnių kišenėje, nes jūsų mobilusis įrenginys leis patogiai pasižiūrėti, ko jame yra, ir visa tai įmanoma dėl novatoriškų vidinių kamerų. Tai reiškia, kad bet kada galėsite pasižiūrėti, ko yra jūsų šaldytuve, ir net nebūdami namuose puikiai žinosite, kokių ingredientų trūksta puikiai jūsų planuojamai vakarienei.

Ir nereikės abejoti, ar uždarėte duris, ar ne.

Labai svarbu gebėti viską kontroliuoti, net ir gana kasdieniškus dalykus. Jūsų šaldytuvas su Home Connect funkcija jums padės. Jis atsiųs jums pranešimą į išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį, kad įspėtų apie paliktas neuždarytas duris. Todėl visa informacija bus visada po ranka, o jūsų šaldytuvas jums bus tikrai naudingas. Ir net nebūdami namuose puikiai žinosite, kokių ingredientų trūksta puikiai jūsų planuojamai vakarienei.

Visi šaldytuvai su vidine kamera ir Home Connect

Viską sunaudokite iki galiojimo pabaigos.

Viską sunaudokite iki galiojimo pabaigos.

Kartais geriausia, kas gali nutikti, – kai nenutinka niekas, ypač kai kalbame apie savo maisto atsargas. Kad maistas ilgiau išliktų šviežias, programėlė Home Connect jūsų mobiliajame įrenginyje pasiūlys jums svarbių patarimų apie tai, kaip laikyti maistą, ir rekomenduos tinkamiausią vietą šaldytuve ir idealią temperatūrą. Tai reiškia, kad jūsų maisto produktai bus visada laikomi jiems tinkamiausiomis sąlygomis.

Visi šaldytuvai su vidine kamera ir Home Connect

Klausimų turėti yra gerai. Bet dar geriau žinoti atsakymus.

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Kad galėtumėte naudoti naujuosius Bosch buitinius prietaisus su Home Connect funkcija, jums reikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su belaidžiu ryšiu. Šiems prietaisams skirtą programėlę Home Connect galima nemokamai atsisiųsti iš App Store arba Google Play Store.*

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Home Connect

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Universalus, išmanus sprendimas: Home Connect netgi padės jums susitvarkyti su Bosch buitiniais prietaisais, jeigu kas nors neveiks 100 %. Programėlė Home Connect pasiūlys jums naudingų patarimų ir gudrybių, kurios turėtų atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jeigu tai nepadėtų, per Home Connect pagalbos liniją būsite sujungti tiesiai su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri visada pasirengusi pasiūlyti jums tinkamų pasirinkimų ir sprendimų. O jeigu reikės, vienas iš Bosch techninės priežiūros meistrų atvyks pas jus į namus ir išspręs problemą. Kompetentingai, greitai ir paprastai.

* Programėlės Home Connect iOS ir Android versijų funkcijos skiriasi, atsižvelgiant į versiją. Daugiau informacijos ieškokite programėlės aprašyme, kurį rasite App Store arba Google Play Store.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!