Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Home Connect

Garų rinktuvai ir kaitlentės su Bosch Home Connect

Jūs rūpinkitės maistu. Jūsų išmanusis telefonas pasirūpins grynu oru.

Virtuvėje svarbiausia – komandos darbas. Voilà: dėl Home Connect jūsų Bosch garų rinktuvas ir kaitlentė dabar veiks visiškai sinchronizuotai, todėl juos naudojant bus užtikrintas optimalus vėdinimas. Tokiu būdu maistą gaminant išsiskiriantys garai ir kvapai bus automatiškai neutralizuojami. Kas gi lieka daryti jums? Patogiai įsitaisykite ir kontroliuokite visas garų rinktuvo nuostatas per programėlę Home Connect, pavyzdžiui, jo automatinį veikimo laiką po to, kai jis išjungiamas. Tai leis jums geriau pasirūpinti maisto gaminimu.

Visi garų rinktuvai su Home Connect

Ir jūsų išmanusis telefonas daugiau nebegadins nuotaikos.

Paprastai maisto gaminimas būna smagus, atpalaiduojantis užsiėmimas. Dabar jis gali būti jūsų buities pažiba. Naujasis Bosch garų rinktuvo apšvietimas EmotionLight padės sukurti maisto gaminimui ir valgymui tinkamiausią atmosferą. Tiesiog per programėlę Home Connect pakeiskite apšvietimo spalvą pagal savo nuotaiką ir jūsų virtuvė nušvis naujomis spalvomis.

Visi garų rinktuvai su Home Connect

Klausimų turėti yra gerai. Bet dar geriau žinoti atsakymus.

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Kad galėtumėte naudoti naujuosius Bosch buitinius prietaisus su Home Connect funkcija, jums reikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su belaidžiu ryšiu. Šiems prietaisams skirtą programėlę Home Connect galima nemokamai atsisiųsti iš App Store arba Google Play Store.*

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Home Connect

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Universalus, išmanus sprendimas: Home Connect netgi padės jums susitvarkyti su Bosch buitiniais prietaisais, jeigu kas nors neveiks 100 %. Programėlė Home Connect pasiūlys jums naudingų patarimų ir gudrybių, kurios turėtų atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jeigu tai nepadėtų, per Home Connect pagalbos liniją būsite sujungti tiesiai su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri visada pasirengusi pasiūlyti jums tinkamų pasirinkimų ir sprendimų. O jeigu reikės, vienas iš Bosch techninės priežiūros meistrų atvyks pas jus į namus ir išspręs problemą. Kompetentingai, greitai ir paprastai.

* Programėlės Home Connect iOS ir Android versijų funkcijos skiriasi, atsižvelgiant į versiją. Daugiau informacijos ieškokite programėlės aprašyme, kurį rasite App Store arba Google Play Store.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!