Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Home Connect

Indaplovės su Bosch Home Connect

Štai vienas patarimas – jūsų išmanusis telefonas gali jums patarti daugybe klausimų.

Dabar ne tik jūsų mama žino, kaip plauti indus. Tai žino ir jūsų indaplovė. Tiesiog paklauskite Easy Start funkcijos, kurią rasite programėlėje Home Connect, ir ji rekomenduos geriausią jūsų indams plauti tinkamą programą. Taigi, namuose visada turėsite geriausią indų plovimo specialistę, net kai šalia nebus jūsų mamos.

Visos indaplovės su Home Connect

Ne indų plovimas svarbiausia gyvenime.

Ne indų plovimas svarbiausia gyvenime.

Gyvenime yra kur kas svarbesnių dalykų už indų plovimą. Todėl, jeigu norėsite, jūsų indaplovė siųs pranešimus į jūsų mobilųjį įrenginį, kad jums praneštų apie įjungtos programos veikimo eigą. Tai reiškia, kad viskas bus jūsų rankose, o jūs turėsite laiko tam, kas svarbiausia.

Visos indaplovės su Home Connect

Jūsų indaplovė žino, ko jai reikia. Ji taip pat žino, kaip to paprašyti.

Ar žinote, kiek indaplovei skirtų ploviklio tablečių turite namuose? Jums dėl to rūpintis nereikia. Tiesiog įveskite informaciją į programėlę Home Connect, kai praplėšite 50 tablečių pakelį, ir praėjus 45 plovimo ciklams į mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį jums bus atsiųstas pranešimas. Taip pat yra tiesioginė nuoroda tabletėms internetu užsakyti. O su integruota Easy Start funkcija viskas bus dar lengviau, nes per programėlę indaplovė jums nurodys idealias kiekvieno plovimo nuostatas. Kaip gera dirbti su savarankišku bendradarbiu.

Visos indaplovės su Home Connect

Skaisčiau švytės ne tik jūsų indai, bet ir jūsų virtuvė.

Skaisčiau švytės ne tik jūsų indai, bet ir jūsų virtuvė.

Nereikia nė sakyti, kad su Bosch indaplove jūsų taurės skaisčiau švytės. Nauja yra tai, kad dabar skaisčiau švytės ir jūsų virtuvė. Dėl duryse įrengto apšvietimo EmotionLight indaplovė bus maloniai apšviesta iš vidaus. Per programėlę Home Connect galėsite be didelių pastangų pakeisti apšvietimo spalvą pagal savo nuotaiką. Namų ruoša nušvis naujomis spalvomis.

Visos indaplovės su Home Connect

Klausimų turėti yra gerai. Bet dar geriau žinoti atsakymus.

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Kad galėtumėte naudoti naujuosius Bosch buitinius prietaisus su Home Connect funkcija, jums reikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su belaidžiu ryšiu. Šiems prietaisams skirtą programėlę Home Connect galima nemokamai atsisiųsti iš App Store arba Google Play Store.*

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Home Connect

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Universalus, išmanus sprendimas: Home Connect netgi padės jums susitvarkyti su Bosch buitiniais prietaisais, jeigu kas nors neveiks 100 %. Programėlė Home Connect pasiūlys jums naudingų patarimų ir gudrybių, kurios turėtų atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jeigu tai nepadėtų, per Home Connect pagalbos liniją būsite sujungti tiesiai su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri visada pasirengusi pasiūlyti jums tinkamų pasirinkimų ir sprendimų. O jeigu reikės, vienas iš Bosch techninės priežiūros meistrų atvyks pas jus į namus ir išspręs problemą. Kompetentingai, greitai ir paprastai.

* Programėlės Home Connect iOS ir Android versijų funkcijos skiriasi, atsižvelgiant į versiją. Daugiau informacijos ieškokite programėlės aprašyme, kurį rasite App Store arba Google Play Store.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!