Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Bosch prekės ženklas - pirmaujantis stambios buitinės technikos kategorijoje.

Citata paimta iš „Euromonitor“ naudotojų įrangos pramonės šakos pasaulinio kasmet atnaujinamo tyrimo, kurio duomenis „Euromonitor“ išleidžia kiekvienų kalendorinių metų pabaigoje. Kasmetinis atnaujinimas vykdomas kiekvienoje iš 46 nacionalinių rinkų, kuriose vykdomi tyrimai nuo kiekvienų metų gegužės iki rugsėjo mėnesio.

„Euromonitor“ tyrimo metu visi respondentai – gamintojai, pardavėjai, platintojai, bankininkystės sektoriaus analitikai, finansų ir prekybos atstovai – apklausiami apie makro ir mikro ekonomikos veiksnius, prekybą, tiekimą ir klientų tendencijas, apibrėžiančias paklausos lygius per ankstesnius ir dabartinius kalendorinius metus.

„Euromonitor“ mano, kad gauti duomenys aiškiai atspindi padėtį tiriamoje rinkoje 2018 metais nacionaliniu, regioniniu ir pasauliniu lygiu.

Visos „Euromonitor International“ ataskaitos pagrįstos pagrindiniu tyrimų metodikų rinkiniu:

◦Darbo vietoje atliekami tyrimai
◦Patikros parduotuvėse
◦Prekybos tyrimai
◦Įmonės analizė
◦Prognozės
◦Duomenų vertinimas
◦Rinkos analizė

Tekstas paimtas iš „Euromonitor International Ltd“ sertifikato

* Lietuva nėra įtraukta į duomenis.