Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

„Best Buy Award“ apdovanojimas: „Bosch“ virtuvės prietaisai Lietuvoje išlieka pirmoje vietoje!

„Best Buy Award“ apdovanojimo apklausoje, Lietuvos gyventojai dar kartą patvirtino, kad „Bosch“ virtuvės prietaisai yra pirmoje vietoje Lietuvoje pagal kainos ir kokybės santykį

"Best Buy Award" pažymėjimas

„Best Buy Award“ metodologija

Naujausios „Best Buy Award General I 2017/2018“ apklausos buvo atskirai atliekamos kiekvienos rinkos teritorijoje. Kiekvienoje rinkoje 2017 metų vasario mėnesį buvo apklausta po 1200 respondentų. Respondentai – vyresni nei 15 metų internetu besinaudojantys kiekvienos valstybės piliečiai – buvo suskirstyti į demografines kategorijas (pagal amžių, lytį, gyvenamąją vietą toje šalyje), kad tyrimas būtų reprezentatyvus nacionaliniu lygiu.

Apklausą internetinio klausimyno forma atliko Šveicarijos organizacija ICERTIAS (www.icertias.com). Visi klausimai buvo atviri, t. y. respondentams nebuvo pasiūlyta atsakymų variantų. Tyrimo dalyviai, remdamiesi asmenine savo patirtimi, galėjo patys nurodyti gamintojus ir paslaugų teikėjus, kurie rinkoje siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

Prestižinį „Best Buy Award“ apdovanojimą savo reklaminėje veikloje aktyviai pabrėžia daugybė tarptautinių ir vietos pirmaujančių kompanijų.

http://www.bestbuyaward.org/

Apie ICERTIAS organizaciją

ICERTIAS – tai klientų balsas. Savo darbe koncentruojamės į klientų interesus. Remdamiesi visuomenės patirtimi ir nuomone kryptingai ieškome, atrandame, patvirtiname ir apdovanojame geriausias bendroves, įvertiname jų produktus ir paslaugas visame pasaulyje ir taip padedame vartotojams lengviau išsirinkti, kurią paslaugą ar prekę įsigyti.

Vykdydami „ICERTIAS Best Buy Award“, „QUDAL – QUality meDAL“ ir „ICERTIAS Customers’ Friend“ sertifikavimo programas tarptautiniu mastu veikiame daugiau nei 40 šalių penkiuose žemynuose.

ICERTIAS rinkos tyrimų rezultatus reguliariai cituoja tokios pirmaujančios žiniasklaidos priemonės kaip „Bloomberg“, CBS, NBC, „Fox“, „The Wall Street Journal“, „Yahoo News“ ir daugybė kitų.

ICERTIAS buvo įkurta 2011 metais Ciuricho mieste, Šveicarijoje, kur ji iki šiol yra registruota kaip „ICERTIAS – International Certification Association GmbH“.

www.icertias.com