Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Elektrinės kaitlentės

Užprogramuota kulinarinė sėkmė. Naujosios Bosch elektrinės kaitlentės.

Užprogramuota kulinarinė sėkmė. Naujosios Bosch elektrinės kaitlentės.

Paprastas būdas gauti tobulus rezultatus: mūsų elektrinės kaitlentės sukurtos taip, kad maistą gaminti ir kepti jums būtų kuo paprasčiau. Mėgaukitės išmaniojo temperatūros reguliavimo, kurį atlieka maisto gaminimo ir kepimo jutikliai, teikiamu patogumu, novatoriškais valdymo elementais ir lanksčiu kaitviečių išdėstymu. Net ir sudėtingiausius patiekalus pagaminsite be didelių pastangų, bet su dideliu malonumu.

Daugiau jokių išbėgusių puodų.

Tinkama temperatūra yra esminis veiksnys siekiant tobulų maisto gaminimo rezultatų. Keliais laipsniais per aukšta temperatūra – ir rizotas prisvils, pienas išbėgs, o dešrelės susproginės tiesiog puode. Tačiau jei gaminama su jutikliu PerfectCook, jis stebi puodo temperatūrą, kuriame gaminamas maistas, ir automatiškai ją reguliuoja, todėl maistas daugiau nepervirs, neprisvils ir neišbėgs.

Žiūrėkite vaizdo įrašą apie jutiklį PerfectCook

Greitas ir paprastas naudojimas.
Greitas ir paprastas naudojimas.

Plokščias, magnetinis, plovimui indaplovėje atsparus žiedas tvirtinamas puodo, kuris tinka naudoti ant indukcinės viryklės, išorėje. Jis į kaitlentę perduoda reikiamą informaciją. Norint aktyvinti PerfectCook, užtenka paspausti jutiklio mygtuką ir patvirtinti tai kaitlentėje. Kai pasiekiama nustatyta temperatūra, pasigirsta signalas.

Lengvai reguliuojama temperatūra.
Lengvai reguliuojama temperatūra.

Ar puode verdamas maistas gerai išvirs, priklauso nuo temperatūros. Su PerfectCook labai paprasta maistą visada gaminti esant tinkamai temperatūrai. Tiesiog vieną kartą pasirinkite reikiamą temperatūrą. Kol gaminamas maistas, jutiklis stebi temperatūrą ir ją automatiškai reguliuoja, o tai reiškia, kad jums nereikia nuolat jos reguliuoti patiems. Jutiklis taip pat neleis išbėgti puodui ir pervirti maistui nei ant vienos kaitvietės, vienu metu verdant trijuose puoduose.

Yra daugybė būdų iškepti tobulą jautienos pjausnį. Tačiau yra ir paprastas būdas.

Yra daugybė būdų iškepti tobulą jautienos pjausnį. Tačiau yra ir paprastas būdas.

Kas gali būti skaniau už tobulai iškeptą jautienos pjausnį? Tačiau reikės ne vien geros mėsos gabalo iš gero mėsininko. Daug ką lems ir kepimui tinkamiausia temperatūra. Nesvarbu, kokį jautienos pjausnį mėgstate, jutiklis PerfectFry kepant mėsą kontroliuos keptuvės temperatūrą ir, jeigu reikės, tiksliai ją reguliuos. Taip jautienos pjausnys kaskart bus tobulas.

Žiūrėkite vaizdo įrašą apie jutiklį PerfectFry

Štai kaip veikia PerfectFry:
Štai kaip veikia PerfectFry:

Valdymo elementais aktyvinkite jutiklį PerfectFry. Tada pasirinkite optimalų temperatūros lygį. Keptuvė bus įkaitinta iki pageidaujamo lygio, o temperatūra bus automatiškai reguliuojama. Pasiekus pageidaujamą temperatūrą kaitlentėje pasirodys optinis įspėjimas ir pasigirs garsinis signalas: tai reiškia, kad dabar pjausnį galima kepti idealioje temperatūroje.

Temperatūros nustatymas su jutikliu PerfectFry.
Temperatūros nustatymas su jutikliu PerfectFry.

Tobulo jautienos pjausnio kepimas prasideda nuo tinkamos aliejaus temperatūros, nes skirtingų aliejų rūkimo temperatūra yra skirtinga. O tiksliai nereguliuojant temperatūros pjausnį lengva sudeginti. Pavyzdžiui, saulėgrąžų aliejaus rūkimo temperatūra yra 210–225 °C, o gryno alyvuogių aliejaus – vos 130–180 °C. Jutiklis PerfectFry įspės, kai keptuvė pasieks temperatūrą, tinkamą aliejui pilti.

Kaitlenčių naudotojo sąsajos apžvalga.

Bosch naudotojo sąsajos: elektrinės kaitlentės su valdymo elementais po ranka.

Bosch naudotojo sąsajos: elektrinės kaitlentės su valdymo elementais po ranka.

Ne visada paprasta sužiūrėti visus puodus, keptuves ir maisto gaminimo nuostatas. Todėl sukūrėme jutiklinį TFT ekraną, kurio meniu lengvai susigaudysite, nes jis visada bus aiškiai apžvelgiamas, pvz., bus labai paprasta pasirinkti ir aktyvinti papildomas funkcijas. Raidės aiškiai matomos ir lengvai įskaitomos, o integruotos piktogramos padės jums greitai susigaudyti, net jeigu virtuvėje įsivyraus šiokia tokia netvarka.

Žiūrėkite vaizdo įrašą apie jutiklinį TFT ekraną

Platesnio masto naudotojui patogus dizainas.

Platesnio masto naudotojui patogus dizainas.

Traukianti akį, valdoma pirštų galiukais: 30 cm ilgio DirectSelect Premium naudotojo sąsaja gaminant maistą siūlo visišką valdymo patogumą. Su ja pasirinkti reikiamą maisto gaminimo lygį ir papildomas funkcijas bus intuityviai paprasta, nes joje rodomos tik tos funkcijos, kurios tuo metu jums reikalingos verdant ant elektrinės kaitlentės. Ir net išjungta naudotojo sąsaja atrodys nepaprastai švari ir labai aukštos kokybės.

Žiūrėkite vaizdo įrašą apie DirectSelect Premium

Bosch Assist: užprogramuota kulinarinė sėkmė.

Bosch Assist: užprogramuota kulinarinė sėkmė.

Negali būti paprasčiau pasirinkti tinkamas maisto gaminimo nuostatas, nes su Bosch Assist funkcija šalia visada bus padėjėjas, kuris puikiai žino, kokia temperatūra geriausiai tinka gaminamam patiekalui, ir kuris pateiks praktinių rekomendacijų. O didelės raiškos jutikliniame TFT ekrane bus paprasta pasirinkti net ir pageidaujamus patiekalus.

Eiti į indukcines kaitlentes

Begalinis lankstumas: daugiau vietos puodams ir keptuvėms.

Begalinis lankstumas: daugiau vietos puodams ir keptuvėms.

Daugiau vietos ant elektrinės kaitlentės – daugiau lankstumo gaminant maistą. Su Bosch technologija FlexInduction galite vienu mygtuko paspaudimu pertvarkyti savo indukcinės kaitlentės paviršių. Pavyzdžiui, jeigu norite naudoti didelį troškintuvą, galite sujungti dvi kaitvietes, kad gautumėte didelę, ištisą kaitvietę. Dėl išplečiamos FlexInduction kaitvietės galimybės yra beveik neribotos. Ant jos tilps net ir 30 cm skersmens puodai ir keptuvės arba 40 cm ilgio troškintuvai ir kiti priedai.

Žiūrėkite vaizdo įrašą apie išplečiamą kaitvietę FlexInduction

Mūsų kaitlenčių pasiūlos apžvalga:

Series | 8 > Series | 6 > Series | 4 > Series | 2 >
Kaitlentės valdymas DirectSelect Premium
Jutiklinis TFT ekranas
DirectSelect TouchSelect Valdymas rankenėlėmis
PerfectCook
PerfectFry 5 lygių 4 lygių
Assist
Rėminė konstrukcija U formos nuožulna,
ComfortProfil: Nuožulnus priekinis ir galinis kraštai su nerūdijančiojo plieno apvadu iš šono
U formos nuožulna, paprastas rėmas,
Comfort Profil: Nuožulnus priekinis kraštas su nerūdijančiojo plieno apvadu iš šono

Berėmis,
paprastas rėmas

Berėmis,
paprastas rėmas
Lankstumas FlexInduction su išplečiamąja FlexZone, FlexInduction FlexInduction, CombiZone FlexInduction, CombiZone
Plotis (cm) 90, 80, 70, 60 90, 80, 60, 30 60 60, 30
Serie | 8

Elektrinės kaitlentės

Indukcinės kaitlentės
Serie | 6

Elektrinės kaitlentės

Indukcinės kaitlentės
Serie | 4

Elektrinės kaitlentės

Indukcinės kaitlentės
Serie | 2

Elektrinės kaitlentės
Jūsų virtuvės akcentai.

Jūsų virtuvės akcentai.

Kokybė, kad ir ką darytumėte. Siūlome platų priedų pasirinkimą, kad jie idealiai tiktų, o maisto gaminimo ir kepimo rezultatai būtų nepriekaištingi.

Eiti į gaminius

Prašmatni vakarienė vos paspaudus mygtuką.

Prašmatni vakarienė vos paspaudus mygtuką.

Tobulas jūsų elektrinės kaitlentės papildymas: Mūsų 8 serijos orkaitėje dera moderniausios technologijos, nesenstantis dizainas, itin paprastas naudojimas ir mažiau darbo virtuvėje. Bosch naujoji 8 serija – paprastas kelias į tobulus rezultatus.

Eiti į gaminius

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!