Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Šaldytuvas-šaldiklis VitaFresh

Sveikai maitintis dar niekada nebuvo taip paprasta.

Tik tai, kas iš tiesų šviežia ir tikrai sveika. Naujieji mūsų NoFrost šaldytuvai padės jums sveikai maitintis, nes jų VitaFresh šviežumo užtikrinimo sistemos sukuria optimalias sąlygas laikyti visą jūsų šviežią maistą. Maisto produktai išliks švieži iki 3 kartų ilgiau, todėl galėsite paprastai mėgautis šviežiu maistu kiekvieną dieną – nė nereikės dažnai apsipirkinėti maisto prekių parduotuvėje. Sveikai gyventi paprasta.

Pakankamai vietos visiems maisto produktams. Ir absoliučiai visiems vitaminams.

Šviežio maisto šaldytuve niekada nebus per daug. Daugybė ingredientų šventinei vakarienei ar tiesiog šviežio maisto atsargos – kartais tiesiog reikia daugiau vietos. Kad ir kam jums to reikėtų, mūsų naujuosiuose 550 litrų talpos šaldytuvuose NoFrost tikrai tilps visi maisto produktai, kad kiek jų būtumėte prisipirkę, ir daugybė sveiko maisto.

Gerą fizinę formą palaikyti jums padės per dieną nueinami 10 000 žingsnių. Prie to gali prisidėti ir tie pora žingsnių iki šaldytuvo.

Su mūsų šaldytuvais sveikai gyventi bus paprasta, nes ir šaldytuve, ir šaldiklyje galėsite lanksčiai keisti erdvę, kad sutalpintumėte visą jums reikalingą sveiką maistą. Atskiruose stalčiuose bus idealios sąlygos laikyti vaisius, daržoves, žuvį ar mėsą, kad jie kuo ilgiau išliktų švieži. Be to, galima išimti visus stalčius ir lentynas, jeigu šaldytuve reikėtų padaryti daugiau vietos dideliems puodams ar dubenims.

Daugiau vietos vitaminams: mūsų itin platūs modeliai.

Kad ir kokio pločio šaldytuvo jums reikėtų – 60, 70, 75 ar 86 cm, – iš mūsų siūlomo NoFrost šaldytuvų-šaldiklių asortimento tikrai išsirinksite tinkamą savo virtuvei ir atitinkantį jūsų šeimos poreikius.

Plotis

Pirmasis pasirinkimas – visada. 86 cm pločio 8 serijos modeliai.

Visiems modeliams iš mūsų NoFrost šaldytuvų su šaldikliu apačioje serijos būdingas vienas dalykas – jie tikrai išlaikys maistą šviežią ir sveiką. Jeigu ieškote šaldytuvo, geriausiai užtikrinančio šviežumą, arba tokio, kuris bus erdvesnis ir lanksčiau pritaikomas jūsų reikmėms, iš mūsų NoFrost serijos šaldytuvų tikrai išsirinksite jums tinkamą modelį.

Serie | 8

Tūris

623 l

Matmenys

Aukštis: 186 cm

Šaldymo kamera

apačioje

Ekranas

Didelis LCD ekranas

Apšvietimas

LED lemputė ir lempučių juostelė šone

Šviežumo užtikrinimo sistema

VitaFresh plus:
– Optimalios temperatūros nuostatos
apie 0 °C
– Daržovių ir vaisių stalčius:
2 drėgnumo nuostatos
– Žuvies ir mėsos stalčius: du išimami
stalčiai su TabletChiller
NoFrost 8 serijos šaldytuvai

Puikiai tinka vitaminams laikyti. Dar geriau tinka jūsų gerai savijautai užtikrinti.

8 serijos šaldytuvai pasižymi geriausia šviežumo užtikrinimo sistema VitaFresh pro. Maistas laikomas nuo -1 °C iki +3 °C temperatūroje ir palaikomas idealus drėgnumo lygis, todėl maistas išlieka šviežias iki 3 kartų ilgiau. Toks temperatūros ir drėgnumo derinys padeda išsaugoti šviežio maisto kvapą, svarbiausias maistines medžiagas ir vertingus vitaminus. Todėl kasdien galite valgyti šviežius vaisius ir daržoves, taip užtikrindami savo sveiką mitybą.

Sužinoti daugiau apie 8 serijos šaldytuvus

Sveika gyvensena prasideda iš vidaus. Tiesiog atidarykite duris.

6 serijos šaldytuvai-šaldikliai jums pasiūlys viską, ko reikia norint sveikai gyventi. Juose siūloma ne tik pakankamai vietos laikyti daugybei šviežių produktų, gėrimų ir net didelių puodų ar dubenų, bet ir optimalų jų laikymą užtikrinanti technologija. VitaFresh plus šviežumo užtikrinimo sistema bet kuriuo metu užtikrina idealias laikymo sąlygas, todėl žuvis, mėsa, vaisiai ir daržovės išlieka švieži iki 2 kartų ilgiau. Dėl to mūsų 6 serijos šaldytuvai-šaldikliai optimaliai tinka ne tik jūsų maistui, bet ir jums.

Sužinoti daugiau apie 6 serijos šaldytuvus

Kur viskas ilgiau išlieka šviežia – nuo A (avokadų) iki Ž (žuvies).

Mūsų 4 serijos šaldytuvuose su šviežumo užtikrinimo sistema VitaFresh ir daugybe vietos užtikrinamos idealios sąlygos laikyti šviežius ir šaldytus maisto produktus bei gėrimus. Galite būti tikri, kad maisto produktai ilgiau išliks švieži, todėl galėsite mėgautis įvairia ir sveika mityba.

Sužinoti daugiau apie 4 serijos šaldytuvus

Kad ir kiek maisto produktų nusipirktumėte, vieno dalyko jūsų šaldytuve tikrai nepritrūks – pakankamai vietos.

6 serijos šaldytuvai – tai naujausia tendencija. Jie yra 559 litrų talpos, todėl čia bus pakankamai vietos laikyti šviežiam maistui, gėrimams ir net dideliems puodams ar dubenims. Be to, šviežumo užtikrinimo sistema VitaFresh užtikrins optimalias maisto laikymo sąlygas. Dėl jos jūsų maisto produktai ilgiau išliks švieži. Dabar jums reikia pasirūpinti tik tuo, ką pirkti, o ne tuo, kiek pirkti, nes viskas lengvai tilps šaldytuve.

Sužinoti daugiau apie 6 serijos šaldytuvus

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

+49 89 4590-00

bosch-infoteam@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!