Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Kaip sutaisyti dulkių siurblį

Mano dulkių siurblys užsikimšo.Mano dulkių siurblys sugedo. Kaip man jį sutaisyti?

Jeigu sugedo jūsų dulkių siurblys, jums gali padėti Bosch Home Appliances paslaugų parduotuvėje – nesvarbu, ar tai būtų dulkių siurblio variklio ar jo kabelio bėdos. O jeigu nepasibaigęs garantinis laikotarpis, tai bus padaryta nemokamai. Šiam laikotarpiui pasibaigus taikome nustatytas fiksuotas dulkių siurblio remonto kainas. Pristatykite savo sugedusį dulkių siurblį mums čia:

<SmAppCusSerAddress>

Jeigu turite daugiau klausimų dėl sugedusių dulkių siurblių, skambinkite mūsų klientų aptarnavimo tarnybai, ir jums bus suteikta daugiau informacijos. Mūsų remonto tarnybos numeriu <CustSerPhoneNo2> susisiekti su mumis galite ištisą parą, kiekvieną savaitės dieną. Džiaugsimės galėdami padėti.

Remonto tarnyba

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.