Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Home Connect

Jūsų namų patogumas. Silicio slėnio išmanumas.

Naujieji Bosch buitiniai prietaisai su Home Connect funkcija jūsų namuose jums atvers visiškai naujų galimybių. Dabar galite patogiai stebėti ir valdyti visus savo buitinius prietaisus per atstumą iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, todėl jūsų kasdienybė dar supaprastės, o jūs galėsite siektų tobulų rezultatų.

Dabar jūsų namuose žodį galės tarti ir buitiniai prietaisai.

Dabar jūsų namuose žodį galės tarti ir buitiniai prietaisai.

Visi žinome, kad sklandžiam, lengvam kasdieniam gyvenimui yra itin svarbus bendravimas. Dėl Home Connect funkcijos vis daugiau Bosch buitinių prietaisų gali dar labiau palengvinti jūsų gyvenimą. Home Connect funkcija buvo sukurta kaip atvira sistema, kurios naujos paslaugos ir funkcijos dar labiau praplės Bosch buitinių prietaisų galimybes. Pavyzdžiui, dėl mūsų partnerystės su HelloFresh jų receptus galėsite perduoti tiesiai į Bosch orkaitę, kuri paskui automatiškai sureguliuos maisto gaminimo nuostatas, kad rezultatas būtų tobulas. O jums liks daugiau laiko tam, kas gyvenime svarbiausia, pavyzdžiui, maloniam pokalbiui.

Klausimų turėti yra gerai. Bet dar geriau žinoti atsakymus.

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Kad galėtumėte naudoti naujuosius Bosch buitinius prietaisus su Home Connect funkcija, jums reikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su belaidžiu ryšiu. Šiems prietaisams skirtą programėlę Home Connect galima nemokamai atsisiųsti iš App Store arba Google Play Store.*

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Home Connect

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Universalus, išmanus sprendimas: Home Connect netgi padės jums susitvarkyti su Bosch buitiniais prietaisais, jeigu kas nors neveiks 100 %. Programėlė Home Connect pasiūlys jums naudingų patarimų ir gudrybių, kurios turėtų atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jeigu tai nepadėtų, per Home Connect pagalbos liniją būsite sujungti tiesiai su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri visada pasirengusi pasiūlyti jums tinkamų pasirinkimų ir sprendimų. O jeigu reikės, vienas iš Bosch techninės priežiūros meistrų atvyks pas jus į namus ir išspręs problemą. Kompetentingai, greitai ir paprastai.

* Programėlės Home Connect iOS ir Android versijų funkcijos skiriasi, atsižvelgiant į versiją. Daugiau informacijos ieškokite programėlės aprašyme, kurį rasite App Store arba Google Play Store.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!