Slapukų naudojimas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus, todėl jūs galite įdėti prekes į pirkinių krepšelius, užsisakyti inžinierius internete ir leisti mums rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie mums padėtų pagerinti svetainės efektyvumą. Ignoruokite šį pranešimą jeigu norite tęsti. Paspauskite žemiau esančią nuorodą, jei norite peržiūrėti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir apie nustatymų valdymą.
Tęsti> Privatumo politika> Pakeisti jūsų slapukų nustatymus> Daugiau informacijos apie slapukus

Kodėl verta rinktis „Bosch“?

Kodėl verta rinktis „Bosch“?

Galbūt todėl, kad mes gerai apgalvojame kiekvieną menkiausią detalę ir nepasikliaujame atsitiktinumu. O galbūt todėl, kad gaminame energijos efektyvumo ir kokybės požiūriu bene geriausius prietaisus pasaulyje. Arba todėl, kad visa mūsų veikla grindžiama dėmesiu tvarumui, pradedant gamyba bei logistika ir baigiant Roberto Bošo fondo („Robert Bosch Stiftung“) labdaringa veikla.

Čia galite daugiau paskaityti daugiau apie tai, kuo ypatinga bendrovė „Bosch“.

Išbandyta, patikrinta, dukart patikrinta

Mes visada išbandome savo gaminius. Kepame keksiukus savo orkaitėse, norėdami įsitikinti, ar jie iškepa nepriekaištingai. Naudojame stalo teniso kamuoliukus, kad nustatytume, kaip stipriai dreba mūsų skalbyklės, kai gręžiami skalbiniai. Darome tai laikydamiesi nuostatos, kad visų mūsų gaminių kokybė turi būti pati aukščiausia, kad jūs, vartotojas, būtumėte ja patenkintas – antraip tiesiog negalime išleisti gaminių pro gamyklos vartus.

Vokiška kokybė – mūsų kelrodė žvaigždė

Robertas Bošas (Robert Bosch) – novatorius ir humanistas

Kompanijos „Bosch“ pradžia neatsiejama nuo jos įkūrėjo – Roberto Bošo (Robert Bosch). Jo gyvenimo istorija – tai ne tik verslininko ir novatoriaus, bet ir humanisto bei kovotojo už žmogaus teises istorija. Jo palikimas išliko iki šių dienų, jis įsikūnijo mūsų kokybiškuose ir naujoviškuose gaminiuose bei tame, kad mūsų savininkas, Roberto Bošo fondas („Robert Bosch Stiftung“) kasmet paaukoja milijonus eurų labdaringiems tikslams.

Skaityti daugiau apie Robertą Bošą

Socialinė atsakomybė – tai mūsų istorijos ir mūsų genų dalis

Mes labai daug dėmesio skyrėme įmonių socialinei atsakomybei (ĮSA) dar prieš tai, kai buvo sugalvotas šis terminas. Vienas svarbiausių mūsų įmonės įkūrėjo Roberto Bošo (Robert Bosch) siekių buvo tai, kad jo verslo plėtra žengtų koja kojon su visuomenės vystymusi plačiąja šio žodžio prasme. Dėl to jis dėjo nepaprastai daug pastangų, kad pagerintų savo darbuotojų ir jį supančių žmonių gyvenimą. Mes tęsiame šią garbingą tradiciją. Mums didžiulė garbė toliau siekti Roberto Bošo (Robert Bosch) idealų.

„Bosch“ veikla ĮSA srityje

Bendrovės istorija

1886-aisiais Robertas Bošas (Robert Bosch) Štutgarte įsteigė „Tiksliosios mechanikos ir elektromechanikos dirbtuves“. Taip gimė „Robert Bosch GmbH“, kuri šiandien užsiima savo verslu visame pasaulyje. Nuo pat bendrovės istorijos pradžios jai būdingi bruožai buvo ir tebėra novatoriškumas bei socialinė atsakomybė. Savo archyvuose esame sukaupę svarbiausių daugiau nei 125-erių metų istorijos įvykių aprašymus.

Skaityti daugiau

Online Survey