Šaldytuvai ir šaldikliai

Gerame šaldytuve rasite pakankamai šviežio maisto ir geriausius Bosch inžinerinius sprendimus.

Sveika mityba prasideda perkant maistą, o baigiasi – jį gaminant. Bet prieš gaminant, būtina užtikrinti, kad būtų išsaugoti vertingi vitaminai ir maisto medžiagos. Technologija VitaFresh išlaiko vaisius ir daržoves šviežius iki trijų kartų ilgiau. Taip tausojama aplinka, nes išmetama mažiau maisto.

Šviežią maistą atpažinsite iš gero kvapo. Arba tiesiog žinosite, kad laikote jį gerame šaldytuve.

Turint šaldytuvą-šaldiklį Bosch kasdienis gyvenimas bus ne tik gardesnis, bet ir lengvesnis. Aiškiai išdėstytos lentynos, erdvūs stalčiai ir genialios pertvaros reiškia, kad visada žinosite, ką turite šaldytuve. Be to, padėklai ir lentynos švelniai slysta jūsų link ištraukiamaisiais bėgiais, todėl sudėti maistą į šaldytuvą ir iš jo išimti – vienas juokas. O dėl tobulo apšvietimo maistas jums visada bus puikiai matomas.

Į šaldytuvus-šaldiklius

Šaldytuvai su naujausia vėsinimo technologija – naujas stilius jūsų virtuvėje.

Galvojate apie ką nors skanaus? Tuomet įsivaizduokite skanias salotas, šviežius vaisius ir šaltus gėrimus. Nes mes jau gerai apgalvojome energiją taupančias technologijas, lankstų interjerą ir novatoriškas sistemas, kurios išlaikys maistą šviežią, be to, jį bus lengva sudėti į šaldytuvą ir iš jo išimti.

Į šaldytuvus

Šaldiklio Bosch su technologija NoFrost niekada nereikės atitirpinti.

Dėl technologijos NoFrost šaldiklio niekada nebereikės atitirpinti: geniali oro cirkuliavimo sistema surenka oro drėgmę iš šaldiklio į garinimo indą ir neleidžia susidaryti ledui. Taigi, mūsų novatoriška technologija NoFrost leis jums taupyti laiką ir neeikvoti pastangų.

Į šaldiklius

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai – dviguba kokybė, užtikrinanti našumą ir šviežumą.

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai – tai viskas, ko galėtumėte panorėti – daugybė vietos šviežiems maisto produktams laikyti ir aukštos kokybės dizainas. Šaldytuvas ir šaldiklis, įtaisyti vienas šalia kito, siūlo daugybę funkcijų, kurios užtikrins ne tik tai, kad maistas išliktų nuostabiai šviežias, bet ir tai, kad juos atidarius viskas bus aiškiai matyti, o viduje bus pakankamai vietos viskam laikyti. O jeigu mėgstate kviestis į svečius daugybę išalkusių draugų bei giminaičių ir juos vaišinti, rinkitės vieną iš mūsų itin didelių šaldytuvų.

Į dvidurius šaldytuvus-šaldiklius

Kupini geriausių mūsų sumanymų, su daug papildomos vietos maisto produktams laikyti.

Mūsų šaldytuvų ir šaldiklių interjero dizainas leis jums lanksčiai planuoti šaldytuvo erdvę, jame aiškiai matysite, kur kas sudėta, ir lengvai į šaldytuvą sudėsite ir iš jo išimsite maistą. Pavyzdžiui, jeigu į šaldytuvą reikia įdėti didelį tortą, bet lentynos tam per žemos, galite lanksčiai keisti jų išdėstymą, kad būtų pakankamai vietos. Padalytąją stiklinę lentyną galima šiek tiek pastumti atgal arba visiškai išimti. Lentynas lengva pasiekti ir ištraukti, todėl maistą ant jų sudėsite greitai ir lengvai. Lengvai pasieksite net ir tą uogienės stiklainį pačiame gale.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!