Reikia pagalbos? Rasite ją čia.

Manykite, kad tai jau padaryta.

Kad ir kas ar kada nutiktų: techninė priežiūra – mūsų kokybės ženklas. Jei kiltų techninių problemų, galite užsisakyti meistro vizitą.

Pasirinkite savo gaminį

Savo pagalbos skirsniuose teikiame ekspertų patarimus dėl jūsų Bosch buitinio prietaiso trikčių šalinimo ir techninės priežiūros: juos nesunku suprasti ir taikyti, galite rinktis pageidaujamą išsamumo lygį.

Toliau pateiktas skirtingų Bosch buitinių prietaisų gaminių kategorijų sąrašas. Jis skirtas tam, kad lengviau rastumėte norimą parsisiųsti naudotojo vadovą, paprastus taisymo, valymo ir priežiūros patarimus ir daug kitų greitų pagalbos galimybių konkrečiam Bosch prietaisui.

Norėdami gauti informaciją apie savo Bosch buitinio prietaiso techninę priežiūrą, valymą ir remontą, tiesiog pasirinkite toliau pateiktą atitinkamą gaminio kategoriją.

Turite klausimų arba pasiūlymų? Praneškite mums!

Ar prireiktų eksperto patarimo dėl Bosch buitinio prietaiso, pagalbos dėl kilusios problemos, o gal tiesiog norėtumėte pateikti savo nuomonę apie mūsų gaminius ar paslaugas – mes pasirengę 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Susisiekti su Bosch

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.