Bosch buitinių prietaisų istorija.

Vieno dalyko laikas nekeičia – mūsų ryžto nuolat tobulėti.

Bosch buitiniai prietaisai jau keletui kartų lengvina kasdienybę: būdami nereiklūs pagalbininkai, jie nuolat tenkina pačius didžiausius savo šeimininkų reikalavimus. Jau apie pusantro šimtmečio jie atlieka nesuskaičiuojamą daugybę varginančių užduočių tokioje pat nesuskaičiuojamoje daugybėje namų ūkių – tiesiog tam, kad sutaupytų mums laiko ir taip pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.

Labai kruopštus darbas – skalbimo priemonių dozavimas.

Nuolat tobuliname savo gaminius. Kadangi 9 atvejais iš 10 skalbimo priemonė rankomis atmatuojama netiksliai, gaminame skalbykles, leidžiančias skalbimo priemones dozuoti paprasčiau. Dėl naujosios i-DOS technologijos skystos skalbimo priemonės automatiškai įpilama pagal skalbinių tipą – ir labai tiksliai. Tai naudinga ir jūsų skalbiniams, ir aplinkai.

Nedarome nieko, kas nebūtina. Pavyzdžiui, nekuriame šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Praeito amžiaus dešimtajame dešimtmetyje pasaulis vis labiau suvokė būtinybę atrasti tvarius aplinkos apsaugos būdus. Kaip tik tuo laiku Bosch šioje srityje jau bandė nustatyti standartus ir savo gamybą Vokietijoje, Graikijoje ir Ispanijoje pakeitė taip, kad šaldytuvai buvo gaminami visiškai be chlorfluorangliavandenilių ir fluorangliavandenilių.

Mes pailginame vaisių ir daržovių vartojimo laiką.

1989 m. rinkoje pasirodo dar viena Bosch naujovė – 0° šaldymo technologija. Nuo tada vaisiai ir daržovės mūsų šaldytuvuose švieži ir skanūs išlieka ilgiau.

Vienas buitinis prietaisas, daugybė galimybių.

Kartu su visiškai nauju gyvenimo būdu praėjusio šimtmečio devintasis dešimtmetis atsinešė ir didesnių nei kada nors anksčiau lūkesčių dėl kasdienio gyvenimo. Įskaitant ir buitinius prietaisus. Bosch greitai įminė to laiko ženklus, ir plataus spektro funkcijos greitai buvo suderintos viename prietaise. Taigi nenuostabu, kad pirmąją viryklę su integruota mikrobangų krosnele ir daugiafunkce orkaite bei savaiminio išsivalymo funkcija pagaminome mes.

Viskas atliekama vos per keletą minučių.

Praėjusio amžiaus aštuntasis dešimtmetis buvo paženklintas greitėjimo: laikas visiems tapo vis didesne vertybe. Todėl 1973 m. Bosch kaip pagalbą dirbančioms šeimos moterims pasiūlė pirmąją mikrobangų krosnelę – žinoma, naudos buvo ir kitiems šeimos nariams.

Skalbyklė ir džiovyklė pagaliau tapo vienu prietaisu.

Kad būtų galima be pertraukos skalbti visas platėjančias kelnes ir mini sijonus bei poliesterio marškinėlius aštuntajame praeito amžiaus dešimtmetyje, sukūrėme pirmąją kombinuotąją skalbyklę-džiovyklę su nenutrūkstama programa.

Maži ypač veiksmingi buitiniai prietaisai.

Aštuntajame dešimtmetyje gyvenimą palengvino džiovyklės, garų rinktuvai, elektriniai dantų šepetėliai, dulkių siurbliai ir daug kitų Bosch prietaisų. 1970 m. pasirodžius pirmajam Bosch kiaušinių virimo aparatui, net tobulai išsivirti kiaušinį pusryčiams tapo visai paprasta.

Nuo tada indų plovimas rankomis virto praeitimi.

Septintajame dešimtmetyje ėmė keistis lyčių vaidmenys, ir moterims eiti dirbti tapo nieko neįprasta. Mes padėjome joms su buities darbais susitvarkyti lengviau. Pirmoji Bosch Home Appliances indaplovė pabaigė sunkaus indų plovimo rankomis erą. Taip taupomas laikas, darbas ir vanduo. Ir visada pasiekiama puikių rezultatų.

Skalbti, gręžti, skalauti – visiškai automatiškai.

Pirmoji Bosch skalbyklė gaminti serijiniu būdu pradėta 1958 m. Taip skalbinių klausimas darėsi vis labiau šalutinis.

Pirmasis Bosch virtuvės kombainas.

Moderniuose namų ūkiuose radosi vis daugiau elektrinių prietaisų. Rinkai pasiūlėme savo pirmuosius virtuvės kombainus. „Neuzeit I“ maišė, minkė, pjaustė, smulkino, trynė, malė ir tarkavo. Šis prietaisas išvadavo moteris nuo daugelio užduočių virtuvėje ir labai palengvino maisto virimą ir kepimą.

Gražus, šiandien klasika tapęs dizainas.

Bosch išleido šaldytuvą, kuris išsiskiria sumaniai suprojektuota šaldytuvo erdve ir stebėtinai didele šaldiklio talpa. Jis labai išpopuliarėjo ir dėl mažo pločio dizaino. Šio klasikinio dizaino pavyzdį ir šiandien galima aptikti daugelyje namų ūkių – tik, žinoma, dabar juose integruotos naujausios technologijos.

Naujas skyrius mūsų sėkmės istorijoje. Pirmasis Bosch elektrinis šaldytuvas.

1933 m. Vokietijoje pristatėme pirmąjį savo buitinį prietaisą. Mažas elektrinis šaldytuvas iš Bosch buvo 60 litrų talpos ir vis dar buvo apvalios formos.

Buitinių prietaisų ateitis. Viskas prasidėjo čia.

Iki 1929 m. Bosch bendrovė jau turėjo daugiau negu 10 000 darbuotojų ir veikė visame pasaulyje, tačiau tuo metu – tik motorinių transporto priemonių ir pramonės technologijų srityse. Trečiojo dešimtmečio pabaigoje dėl didžiosios depresijos poveikio teko ištirti naujas verslo sritis. Be kita ko, už prieinamą kainą pradėti tiekti elektriniai buitiniai prietaisai, kuriuos anksčiau buvo galima rasti tik dideliuose namų ūkiuose ir komerciniame sektoriuje.

Pirmosios Roberto Boscho dirbtuvės pramynė takus įmonei Bosch Home Appliances.

Įsteigęs savo dirbtuves, skirtas tiksliajai ir elektros inžinerijai, Robertas Boschas Štutgarte pradėjo savo sėkmės istoriją. Jis buvo apsėstas vienintelės minties – visais laikais gaminti tik geriausius gaminius. Robertas Boschas visada laikėsi principo sąžiningai siekti meistriškumo – tai svarbiau už laikiną pelną. Būtent todėl mūsų gaminiai jau daugiau kaip 130 metų yra bekompromisės kokybės ženklas, techniškai ištobulinti ir visiškai patikimi.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!