Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dulkių siurbliai

Bosch dulkių siurbliai – ideali švara namuose

Bosch dulkių siurbliai – ideali švara namuose.

Tausoja medines grindis, bet negailestingi naminių gyvūnų plaukams, paprasti naudoti ir tausoja energiją. Mūsų dulkių siurbliai puikiai pritaikyti jūsų namų poreikiams ir pasiūlys tinkamą bet kokios problemos sprendimą.

Bosch dulkių siurbliai su maišeliu yra labai našūs, higieniški ir švarūs.

Bosch dulkių siurbliai su maišeliu yra labai našūs, higieniški ir švarūs.

Dulkių siurbliu su maišeliu dulkes išsiurbsite labai kruopščiai ir taupiai naudosite energiją, be to, jie patikimi valant bet kokio tipo grindis. Kad ir kokio dulkių siurblio ieškotumėte – itin tyliai veikiančio, negailestingo naminių gyvūnų plaukams, kompaktiško ir lengvai valdomo ar nepaprastai lanksčiai naudojamo plačiu spinduliu – Bosch gali pasiūlyti bet kokiai valymo užduočiai idealiai tinkamą prietaisą.

Į visus dulkių siurblius su maišeliu

Bosch belaidžiai rankiniai dulkių siurbliai yra galingi ir lanksčiai naudojami

Bosch belaidžiai rankiniai dulkių siurbliai yra galingi ir lanksčiai naudojami.

Įkraunami rankiniai dulkių siurbliai iš linijos Athlet yra labai atsparūs ir tokie pat galingi, kaip ir įprasti dulkių siurbliai. Juos labai lengva valdyti, o dėl SmartSensor valdymo jie kruopščiai išvalys ir kilimą, ir medines grindis, ir keramines plyteles. Bosch ličio jonų akumuliatorius užtikrins itin ilgą veikimą, be to, jis labai greitai įkraunamas.

Lengvasvoris ir patogus laikyti, kai nenaudojamas: dvifunkcis rankinis prietaisas su nuimamu įkraunamu dulkių siurbliu – praktiškas prietaisas bet kuriuose namuose.

Į belaidžius rankinius dulkių siurblius

Bosch dulkių siurbliai be maišelio yra galingi, bet neįtikėtinai tyliai veikiantys. Jokių tolesnių išlaidų.

Bosch dulkių siurbliai be maišelio yra galingi, bet neįtikėtinai tyliai veikiantys. Jokių papildomų išlaidų.

Mūsų dulkių siurbliai be maišelio su SmartSensor valdymu pasiūlys naudingą bet kokios valymo problemos sprendimą. Čia rasite ir galingų universalių, ir tikrai ypatingų siurblių, kurie veikia nepaprastai tyliai arba kruopščiai išvalo naminių gyvūnų plaukus. Taip pat rasite kompaktiškų, lengvasvorių prietaisų, kurie leis taupyti vietą.

Į visus dulkių siurblius be maišelio

Bosch įkraunamieji dulkių siurbliai yra lengvi ir paprasti naudoti, jeigu valote nedažnai

Bosch įkraunamieji dulkių siurbliai yra lengvi ir paprasti naudoti, jeigu valote nedažnai.

Įkraunamieji dulkių siurbliai idealiai tinka nedideliems ploteliams, baldų apmušalams, sėdynėms ar siauriems plyšeliams automobilyje valyti.

Į įkraunamuosius dulkių siurblius

Bosch dulkių siurbliai yra kruopščiai išbandomi

Kruopščiai išbandytas. Kruopštus valymas.

Norėdami užtikrinti, kad mūsų dulkių siurbliai atitiktų aukščiausius kokybės standartus, juos negailėdami išbandome. Prieš pradedant serijinę mūsų dulkių siurblių gamybą, atliekamas jų įjungimo testas, kurio metu jie įjungiami ir išjungiami 45 000 kartų. Kad būtų užtikrintas neįtikėtinas grindų valymo antgalių atsparumas, atliekamas jų nuovargio testas, kurio metu jie sukaria ne vieną kilometrą. Šie negailestingi atsparumo testai užtikrina neįtikėtinus rezultatus: bekompromisę kokybę, puikius valymo rezultatus ir visišką patikimumą.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!