Dulkių siurbliai

Bosch dulkių siurbliai – ideali švara namuose

Bosch dulkių siurbliai – ideali švara namuose.

Tausoja medines grindis, bet negailestingi naminių gyvūnų plaukams, paprasti naudoti ir tausoja energiją. Mūsų dulkiai siurbliai puikiai pritaikyti jūsų namų poreikiams ir pasiūlys tinkamą bet kokios problemos sprendimą.

„Bosch“ dulkių siurbliai: Varikliui suteikiama 10 metų garantija.

Varikliui suteikiama 10 metų garantija*.

Įmonė „Bosch“ kuria novatoriškus variklius. Savo dulkių siurblių variklius Vokietijoje kuriame ir gaminame daugiau nei 80 metų, per kuriuos pasiekėme aukščiausią inžinerinio tikslumo lygį.

Ir kadangi tikimės, kad dulkių siurblys ne tik užtikrins optimalius rezultatus, bet ir bus ilgaamžis, garantuojame jums didelį našumą, truksiantį ištisus metus, su savo 10 metų variklio garantija. Dėl mūsų geriausios „Bosch“ variklių technologijos galėsite mėgautis galingu pastoviu našumu diena iš dienos ir metai iš metų.

Daugiau informacijos apie garantiją

* galioja visiems „Unlimited Gen2“ 8 serijos belaidžiams dulkių siurbliams, kurių gaminių kodai yra BBS82.../BCS82.../BKS82.../BLS82.../BSS82..., ir visiems cilindriniams dulkių siurbliams su maišeliais arba be maišelių, išskyrus 2 serijos modelius BGS05.../BGC05..

Bosch dulkių siurbliai su maišeliu yra labai našūs, higieniški ir švarūs.

Mūsų dulkių siurbliai su maišeliais.

Jei ieškote galingo pagalbininko visų tipų grindims, taip pat papildomos maišelių suteikiamos higienos, „Bosch“ dulkių siurbliai yra atsakymas. Raskite tobulą dulkių siurblį: saugus alergiškiems žmonėms, susiurbiantis gyvūnų plaukus, labai galingas arba kompaktiškas ir manevringas – „Bosch“ dulkių siurbliai su maišeliais yra pasiruošę iššūkiui.

Sužinokite daugiau apie dulkių siurblius su maišeliu

„Bosch“ belaidžiai dulkių siurbliai „Athlet“ – galingi ir lanksčiai naudojami

„Bosch“ belaidžiai dulkių siurbliai „Athlet“ – galingi ir lanksčiai naudojami.

Įkraunami rankiniai dulkių siurbliai iš linijos Athlet yra labai atsparūs ir tokie pat galingi kaip ir įprasti dulkių siurbliai. Juos labai lengva valdyti, o dėl SmartSensor valdymo jie kruopščiai išvalys ir kilimą, ir medines grindis, ir keramines plyteles. Bosch ličio jonų akumuliatorius užtikrins itin ilgą veikią, be to, jis labai greitai įkraunamas.

Į visus belaidžius dulkių siurblius „Athlet“

Bosch dulkių siurbliai be maišelio yra galingi, bet neįtikėtinai tyliai veikiantys. Jokių tolesnių išlaidų.

Mūsų dulkių siurbliai be maišelio.

Įsigydami dulkių siurblius be maišelių, gaunate efektyvų namų ūkio pagalbininką, papildomai nemokėdami už maišelius. „Bosch“ dulkių siurbliai be maišelių būna nuo itin našių universalių iki specializuotų prietaisų, kurie suteikia papildomos galios, ramybę ar efektyviai susiurbia augintinių plaukus.

Sužinokite daugiau apie dulkių siurblius be maišelio

Bosch įkraunamieji dulkių siurbliai yra lengvi ir paprasti naudoti, jeigu valote nedažnai

Bosch įkraunamieji dulkių siurbliai yra lengvi ir paprasti naudoti, jeigu valote nedažnai.

Įkraunamieji dulkių siurbliai idealiai tinka nedideliems ploteliams, baldų apmušalams, sėdynėms ar siauriems plyšeliams automobilyje valyti.

Į įkraunamuosius dulkių siurblius

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!