Kaip „Bosch“ saugo jūsų privatumą

„Bosch“ komanda nori, kad kreipdamiesi į „Bosch“ ir naudodamiesi „Bosch“ gaminiais bei paslaugomis jaustumėtės saugiai. „Bosch“ tvarko jūsų asmens duomenis imdamasi didžiausių atsargumo priemonių, kad apsaugotų jūsų asmens privatumą. Todėl sukūrėme šį puslapį, kuriame bandoma kuo aiškiau aprašyti, kaip mes, be kita ko, tvarkome jūsų asmens duomenis ir slapukus.

Jei susisieksite su mumis, saugosime ir tvarkysime jūsų pateiktą informaciją tam, kad galėtume atsakyti į jūsų paklausimą ir kitus papildomus klausimus.

Toliau pateiktos nuorodos, kurias paspaudę rasite daugiau informacijos apie tai, kaip įvairiais atvejais tvarkome jūsų asmens duomenis, ir apie slapukus. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie asmens duomenys tvarkomi tik tuomet, kai naudojatės konkrečiomis paslaugomis. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą naudojantis atitinkamomis paslaugomis galima rasti šių paslaugų skiltyse.

Mums svarbu, kad susipažintumėte su Privatumo politika ir ją suprastumėte bei jaustumėtės saugūs dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis.

Atitinkamose kortelėse rasite informaciją apie:

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis pagal GDPR, užpildykite formą. Dėl kitų duomenų apsaugos klausimų : el. pašto adresas: DataProtection-LT@bshg.com

Nepamirškite, kad turėdami klausimų, visada galite kreiptis į mus. Kontaktinius duomenis rasite skiltyje Kontaktai ir informacija apie įmonę.