Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Įmontuojamosios indaplovės

Kai turėsite įmontuojamąją indaplovę, vienintelis jūsų virtuvėje nederantis dalykas bus nešvarūs indai.

Bosch įmontuojamąsias indaploves galima įrengti po stalviršiu arba aukštoje spintelėje, kad jos būtų akių lygyje ir jums nereikėtų be reikalo lankstytis. Jeigu žemiausias stalviršio kraštas yra bent 87 cm aukščio, rekomenduojame rinktis XXL dydžio indaplovę. Viduje turėdami 5 cm daugiau erdvės, turėsite daugiau vietos kepimo skardoms, didelėms lėkštėms ir puodams plauti.

Bosch įmontuojamosios indaplovės puikiai telpa, nuostabiai plauna.

Bosch siūlo 60 cm pločio įmontuojamąsias indaploves, kurios tilps standartinėse virtuvės erdvėse. Galite rinktis pusiau arba visiškai integruotą indaplovę – rezultatai vis tiek bus puikūs, be to, bus taupoma energija.

Į 60 cm pločio indaploves

Maža iš išorės, erdvi iš vidaus – 45 cm pločio įmontuojamoji indaplovė.

Ar virtuvėje neturite daug vietos? Nieko tokio. Galite rinktis pusiau arba visiškai integruotą indaplovę, nes 45 cm pločio indaplovė tilps net ir siauroje erdvėje ir sutalpins iki 10 indų komplektų.

Į 45 cm pločio indaploves

Our modular built-in dishwashers adapt to your space for the most effortless kitchen experience.

Our modular dishwashers offer completely new perspectives in kitchen design. Thanks to the variable sizes, they can be installed, for example, in designer kitchens without plinths or even in small kitchenettes under sloped ceilings. This way, the only thing that is standard in your kitchen is: perfectly cleaned dishes at perfectly low energy consumption.

To modular dishwashers

Apsauga visų rūšių taurėms.

Mūsų indaplovės itin gerai pasirūpins jūsų brangiais stikliniais indais. Su programa Glass 40 °C trapios taurės bus švelniai išplautos ir idealiai išdžiovintos. Papildomas padėklas GlassSecure, kurį galima saugiai įdėti į apatinį krepšį, užtikrins puikius rezultatus ir papildomą saugumą plaunant vyno taures, nes bet kokio tipo taures ilgomis kojelėmis laikys stabilioje padėtyje, kad jos nesusibraižytų.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!