Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Įmontuojamosios indaplovės

Kai turėsite įmontuojamąją indaplovę, vienintelis jūsų virtuvėje nederantis dalykas bus nešvarūs indai.

Bosch įmontuojamąsias indaploves galima įrengti po stalviršiu arba aukštoje spintelėje, kad jos būtų akių lygyje ir jums nereikėtų be reikalo lankstytis. Jeigu žemiausias stalviršio kraštas yra bent 87 cm aukščio, rekomenduojame rinktis XXL dydžio indaplovę. Viduje turėdami 5 cm daugiau erdvės, turėsite daugiau vietos kepimo skardoms, didelėms lėkštėms ir puodams plauti.

Bosch įmontuojamosios indaplovės puikiai telpa, nuostabiai plauna.

Bosch siūlo 60 cm pločio įmontuojamąsias indaploves, kurios tilps standartinėse virtuvės erdvėse. Galite rinktis pusiau arba visiškai integruotą indaplovę – rezultatai vis tiek bus puikūs, be to, bus taupoma energija.

Į 60 cm pločio indaploves

Maža iš išorės, erdvi iš vidaus – 45 cm pločio įmontuojamoji indaplovė.

Ar virtuvėje neturite daug vietos? Nieko tokio. Galite rinktis pusiau arba visiškai integruotą indaplovę, nes 45 cm pločio indaplovė tilps net ir siauroje erdvėje ir sutalpins iki 10 indų komplektų.

Į 45 cm pločio indaploves

Mūsų modulinės įmontuojamosios indaplovės nudirbs visą juodą darbą, kad jums dėl to nereikėtų sukti galvos.

Mūsų modulinės indaplovės pasiūlys visiškai naują požiūrį į virtuvės dizainą. Dėl įvairių dydžių jas galima įrengti net ir dizainerio suprojektuotoje virtuvėje be grindjuosčių arba mažoje virtuvėlėje po nuožulniomis lubomis. Taigi vienintelis standartinis dalykas jūsų virtuvėje bus visiškai švarūs indai, išplauti naudojant itin mažai energijos.

Į modulines indaploves

Apsauga visų rūšių taurėms.

Mūsų indaplovės itin gerai pasirūpins jūsų brangiais stikliniais indais. Su programa Glass 40 °C trapios taurės bus švelniai išplautos ir idealiai išdžiovintos. Papildomas padėklas GlassSecure, kurį galima saugiai įdėti į apatinį krepšį, užtikrins puikius rezultatus ir papildomą saugumą plaunant vyno taures, nes bet kokio tipo taures ilgomis kojelėmis laikys stabilioje padėtyje, kad jos nesusibraižytų.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!