Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Įmontuojamosios indaplovės

Kai turėsite įmontuojamąją indaplovę, vienintelis jūsų virtuvėje nederantis dalykas bus nešvarūs indai.

Bosch įmontuojamąsias indaploves galima įrengti po stalviršiu arba aukštoje spintelėje, kad jos būtų akių lygyje ir jums nereikėtų be reikalo lankstytis. Jeigu žemiausias stalviršio kraštas yra bent 87 cm aukščio, rekomenduojame rinktis XXL dydžio indaplovę. Viduje turėdami 5 cm daugiau erdvės, turėsite daugiau vietos kepimo skardoms, didelėms lėkštėms ir puodams plauti.

Kuo skiriasi integruotos ir visiškai integruotos indaplovės?

Integruotos indaplovės

Įrengiant integruotą indaplovę, virtuvės spintelės priekį reikia pritaikyti prie prietaiso durelių, kad matytųsi tik indaplovės valdymo skydelis. Jos įrengiamos po vientisu stalviršiu.

Visiškai integruotos indaplovės

Įrengiant visiškai integruotą indaplovę, prietaiso priekį turi uždengti durų plokštė, priderinta prie virtuvės spintelių. Valdymo skydelis lieka nematomas. Atidarius dureles indaplovė reguliuojama iš viršaus. Jos įrengiamos po vientisu stalviršiu.

Kaip dabar įrengti įmontuojamąją indaplovę?

Indaploves galima įrengti ne tik po stalviršiu, bet ir viršutinėse spintelėse. Ją įrengti akių lygyje naudinga ergonomiškai, nes jums nereikės lankstytis. Be to, siūlome kompaktiškus prietaisus, kuriuos galima įrengti 45 cm pločio nišoje arba akių lygyje esančioje spintelėje. Tai puikiai tinka mažose virtuvėse arba jeigu reikalinga antra indaplovė.

Ką galima rinktis, jeigu stalviršis aukštesnis nei 87 cm?

Jeigu stalviršio apatinės dalies aukštis yra 87 cm, rekomenduojame rinktis XXL dydžio indaplovę. Šie prietaisai yra 5 cm aukštesni ir juose yra daugiau vietos kepimo skardoms ir didelėms lėkštėms plauti.

Kas yra po stalviršiu montuojama indaplovė su dekoratyvine plokšte?

Tai po stalviršiu montuojama indaplovė, ant kurios galima tvirtinti dekoratyvinę plokštę, priderintą prie virtuvės spintelių, arba nerūdijančiojo plieno plokštę, kurią galima įsigyti kaip specialų priedą.

Kur indaplovės įrengti nerekomenduojama?

Indaplovės nereikėtų įrengti po laisvai statoma viryklės kaitlente, nes dėl perkaitimo ir kondensacijos ji gali sugesti.

Kodėl turėčiau rinktis nerūdijančiojo plieno apdailą?

Nerūdijančiojo plieno apdailą galima tvirtinti iš kairės ir dešinės indaplovės pusių. Taip ją ne tik bus lengviau įrengti, bet ir paprasčiau valyti, be to, indaplovė atrodys dar elegantiškiau.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad jūsų virtuvė taptų tikra svajonių virtuve, siūlome platų šaldytuvų, šaldiklių ir tobulai integruojamų įmontuojamųjų maisto virimo ir kepimo prietaisų, kurie puikiai derės prie jūsų indaplovės. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!