Dviduriai

Tiems, kurie nori geriausio, tik dvigubai daugiau.

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai – tai techninio meistriškumo ir puikaus dizaino derinys. Novatoriškos technologijos užtikrins, kad ledo kubelių gautumėte vos spustelėję mygtuką, vaisiai ir daržovės išliktų trigubai ilgiau švieži ir niekada nebereikėtų sukti galvos dėl šaldiklio atitirpinimo. O jeigu jums tenka maitinti didelę šeimą, rinkitės vieną iš mūsų itin didelių šaldytuvų-šaldiklių.

Amerikietiškojo tipo šaldytuvai-šaldikliai puikiai tinka gurmanams, kuriems reikia šiek tiek daugiau vietos.

Bosch amerikietiškojo tipo šaldytuvai-šaldikliai – šaldytuvo ir statmeno šaldiklio derinys viename prietaise. Jis siūlo ne tik daugiau vietos ir patogumo, bet ir daugybę papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, iš ledo ir vandens dozatoriaus vos paspaudę mygtuką bet kada gausite ledo kubelių ir skanaus, vėsaus vandens. O kadangi amerikietiškojo tipo šaldytuve-šaldiklyje įrengta technologija NoFrost, jo niekada nereikės atitirpinti. Kalbant apie patogumą, čia tik ledkalnio viršūnė.

Į visus amerikietiškojo tipo dvidurius šaldytuvus

Dviduriai šaldytuvai-šaldikliai – puiki atvėsintų ir šaldytų maisto produktų apsauga.

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai ne tik užtikrins gerą jūsų maisto produktų apsaugą, bet ir leis taupyti ir tausoti aplinką. Įjungus funkciją SuperCooling, šviežias maistas šaldytuve bus greičiau atvėsintas. Šaldytuve jau laikomas maistas neatšils, nes temperatūrą galima sumažinti iki 2 °C tiesiog paspaudus mygtuką. Funkcija SuperFreezing saugo šaldiklyje laikomą užšaldytą maistą nuo atšilimo, kai į šaldiklį dedate naujus produktus. Naujai sudėti maisto produktai taip pat greičiau užšaldomi esant -32 laipsnių temperatūrai; taip išsaugomos maisto medžiagos ir nenukenčia maisto produktų konsistencija. Kai pasiekiama reikiama temperatūra, abi funkcijos automatiškai perjungiamos į įprastą veikimo režimą, todėl taupoma energija ir tausojama aplinka.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!