Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės ir džiovyklės

Kai reikia ką nors išskalbti, mus tenkina tik aukščiausia kokybė.

Mūsų varomoji jėga visada buvo siekis nuolat tobulėti. Kurdami skalbykles, džiovykles ar kombinuotas skalbykles-džiovykles, norime pasiūlyti daugiau nei vien švarius ir sausus skalbinius. Mūsų tikslas – mažiausios galimos elektros energijos ir vandens sąnaudos, išskirtinis patikimumas ir didžiausias patogumas.

Tobuli skalbimo rezultatai vos paspaudus mygtuką.

Mums svarbiausi esate jūs ir jūsų skalbiniai. Su funkcija VarioPerfect skalbimo procesą galite paspartinti iki 65 %. Jeigu norite skalbti ekonomiškai, energijos sąnaudas galite sumažinti iki 50 %. Ir visa tai pasiekiama mygtuko paspaudimu. Be to, visada gausite tokį pat rezultatą – tobulai švarius skalbinius.

Į visas skalbykles

Turėdami džiovyklę Bosch visiems laikams galėsite atsisveikinti su skalbinių džiovinimo virvėmis ir segtukais.

Jeigu skalbinius džiovinate viduje, reikia dažnai vėdinti patalpas, nes viduje išdžiaustyti skalbiniai į aplinką išgarina iki 4 litrų vandens. Dėl to patalpose gali atsirasti pelėsių. Vienintelis būdas jų išvengti – vėdinti ir šildyti patalpas. Tai gana sudėtinga, ypač žiemą, nes vėdinant šildomas patalpas išeikvojama daug energijos. Šią energiją galite taupyti su džiovykle Bosch ir išvengti pelėsių.

Į visas džiovykles

Mūsų skalbyklės-džiovyklės – dvi funkcijos viename vos 60 cm pločio prietaise.

Bosch integruoti sprendimai – visada racionalus pasirinkimas be jokių kompromisų, nes mūsų kombinuotos skalbyklės-džiovyklės ne tik nepriekaištingai išskalbs skalbinius, bet ir greitai, idealiai juos išdžiovins, ir tai bus padaryta vienu, patikimu prietaisu. Todėl jos idealiai tinka tiems, kas vertina puikius rezultatus ir efektyvumą, bet turi mažai vietos.

Į skalbykles-džiovykles

Nuo dabar išsitepti drabužius bus sunkiausias darbas.

Skalbyklėms, džiovyklės ar kombinuotoms skalbyklėms-džiovyklėms mūsų vardas suteikiamas tik tada, kai jos sėkmingai patikrinamos atliekant sunkiausius testus. Be to, jos turi išskalbti ir išdžiovinti 16 000 kg skalbinių, ir ne bet kaip, o tobulai. Nes tik tada, kai mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybės ir našumo standartus, jie yra parengti svarbiausiam išbandymui – būti naudojami jūsų namuose.

Campaign Teaser 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Campaign Teaser 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Campaign Teaser 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Campaign Teaser 4

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!