Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Džiovyklės

Kas jūsų namuose valo kondensatorių? Žinoma, kad džiovyklė.

Mūsų džiovyklės yra vienos efektyviausių pasaulyje. Patentuotas kondensatorius SelfCleaning išmaniai naudoja kondensato vandenį tam, kad per vieną džiovinimo ciklą pats išsivalytų iki keturių kartų. Taip visą džiovyklės naudojimo laiką užtikrinamas didžiausias efektyvumas, kad jums niekada nebereikėtų rūpintis kondensatoriumi.

Bosch džiovyklė su šilumos siurbliu – tiems, kas nori džiovinti itin ekonomiškai.

Kitaip nei įprastos džiovyklės, džiovyklės su šilumos siurbliu nenaudoja daug energijos eikvojančių kaitinimo strypų tam, kad įkaitintų orą. Vietoje to naudojamas šilumos siurblys. Šis novatoriškas komponentas tausoja karštą orą ir naudoja jį pakartotinai, taip parūpindamas didžiąją dalį energijos, būtinos kitam džiovinimo proceso ciklui.

Į džiovykles su šilumos siurbliu

With our condenser tumble dryers, there's no need for a hole in the wall.

Our condenser tumble dryers aren't just economical to use, they're also easy to install. Because moisture extracted from the washing is collected in a container, they don't need the typical air extractor hose to the outside. All you have to do is just plug it into an electrical outlet and switch it on.

To condenser tumble dryers

Mūsų ventiliacinės džiovyklės – nepriekaištingai spartus džiovinimas.

Ventiliacinė džiovyklė jūsų skalbinius išdžiovins itin greitai. Šios išmanios, išteklius taupančios džiovyklės tiesiog įsiurbia orą iš patalpos, jį įkaitina ir pučia į džiovinamus skalbinius. Drėgnas oras išleidžiamas į išorę per oro išleidimo žarną. Todėl džiovinimo procesas yra itin ekonomiškas.

Į ventiliacines džiovykles

Bosch džiovyklės užtikrins, kad jūsų drabužiai atlaikytų ne vieną mados pasikeitimą.

Pūkinę striukę reikia džiovinti kitaip nei džinsus. Švelnus, šiltas oras, genialių programų įvairovė ir audinius tausojančios konstrukcijos būgnas užtikrins, kad džiovyklė visada tinkamai išdžiovintų bet kokios rūšies skalbinius, kad ir kokios priežiūros jiems reikėtų.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!