Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės-džiovyklės

Vietą taupantis buitinis prietaisas viskas viename“.

Vietą taupantis buitinis prietaisas „viskas viename“.

Neturite vietos būgninei džiovyklei? Pagaliau mūsų naujoji skalbyklė-džiovyklė džiovina taip pat gerai, kaip būgninė džiovyklė. Šis vietą taupantis universalus buitinis prietaisas yra skirtas nedidelėms erdvėms. Jis pasižymi didele talpa (iki 10 kg), džiovinimu iki pageidaujamo sausumo lygio, Wash&Dry programomis visų tipų tekstilės gaminiams ir novatorišku, lengvai naudojamu ekranu.

Serie | 6 skalbyklė-džiovyklė. Atsisveikinkite su savo skalbinių džiovykla.

Pagaliau yra skalbyklė-džiovyklė, kuri džiovina taip pat gerai, kaip skalbia, todėl galite atsisveikinti su savo skalbinių džiovykla. AutoDry programa užtikrina puikius skalbimo ir džiovinimo rezultatus. Skalbyklė-džiovyklė – kai drabužius galima dėvėti iš karto.

Funkcijos
„Bosch“ skalbyklės-džiovyklės  – džiovina taip pat gerai kaip ir skalbia.

„Bosch“ skalbyklės-džiovyklės  – džiovina taip pat gerai, kaip ir skalbia.

Neturite vietos džiovyklei? Turėdami šį universalų buitinį prietaisą ne tik galėsite atsisakyti skalbinių džiovyklos, bet ir puikiai išskalbti bei išdžiovinti krūvą skalbinių AutoDry programa. Iki 6 kg vienu kartu.

Skalbyklės-džiovyklės

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!