Smulki virtuvės technika

Bosch virtuvės reikmenys

Maistą gaminti su Bosch virtuvės reikmenimis bus nepaprastai malonu.

Maisto virimas, kepimas, eksperimentavimas. Daugiau kaip 60 metų gaminame virtuvės reikmenis, kuriems būdingas išskirtinis dizainas ir novatoriškos technologijos, dėl kurių maistą gaminti smagiau ir gaunamas tobulas rezultatas.

Bosch trintuvai – tobulas derinys

Bosch trintuvai – tobulas derinys.

Mūsų trintuvais akimirksniu galėsite pagaminti skanias sriubas, sveikus ir šviežius glotnučius ir net alkoholinius kokteilius. Tai įmanoma dėl galingo variklio, gerai išgaląstų nerūdijančiojo plieno peilių ir aukštos kokybės stiklinių indų ar iš plastiko be bisfenolio A pagamintų ąsočių. O mūsų galingasis maišytuvas SilentMixx veikia itin tyliai.

Į visus trintuvus

Bosch sulčiaspaudės – daug sulčių be didelių pastangų

Bosch sulčiaspaudės – daug sulčių be didelių pastangų.

Ir iš kietų, ir iš minkštų vaisių bei daržovių išspauskite viską iki paskutinio lašo. Su mūsų sulčiaspaudėmis lengvai ir efektyviai išsispausite šviežių sulčių. Galingas variklis ir itin smulkūs sieteliai užtikrins, kad sultys būtų išspaustos iki paskutinio lašo.

Į visas sulčiaspaudes

Bosch mėsmalės yra kompaktiškos, bet itin galingos.

Mėsmalė pravers, jei norėsite pasigaminti žuvies ar mėsos vyniotinio, dešros ar tiesiog faršo. Dėl galingo variklio greitai, be didelių pastangų paruošite net ir didelį kiekį maltos mėsos. Kitos funkcijos ir galimos naudojimo galimybės pavers mėsmalę į nepaprastai įvairiapusę virtuvės padėjėją.

Į visas mėsmales

Bosch rankiniai trintuvai – prisitaikanti galia

Bosch rankiniai trintuvai – prisitaikanti galia.

Dėl itin aštrių peiliukų ir galingo variklio su Bosch rankiniais trintuvais su viskuo susidorosite labai greitai. O dėl ergonomiško dizaino maišymą ir plakimą bus lengva suvaldyti.

Į visus rankinius trintuvus

Bosch rankiniai plakikliai – tobulas rezultatas akimirksniu

Bosch rankiniai plakikliai – tobulas rezultatas akimirksniu.

Mūsų rankiniai plakikliai optimaliai subalansuoti ir turi ergonomišką rankeną, todėl juos laikyti yra labai patogu, o visi ingredientai ar tešla bus sumaišyti greitai ir be didelių pastangų.

Į visus rankinius plakiklius

Bosch universalieji smulkintuvai – smulkūs ingredientai, įspūdingi rezultatai

Bosch universalieji smulkintuvai – smulkūs ingredientai, įspūdingi rezultatai.

Universaliaisiais smulkintuvais greitai paruošite maistą, be to, juos labai lengva valyti. Su specialiais peiliais ir plaktuvais galite net sutrinti ledą, išplakti grietinėlę ar kiaušinių baltymus.

Į visus smulkintuvus

Bosch virtuvės prietaisai

Tiems, kieno silpnybė – puikus pasirodymas.

Prieš jums pradedant naudoti Bosch virtuvės prietaisus įvairiems ingredientams maišyti, plakti, minkyti ar smulkinti, mes išbandome ir tobuliname net smulkiausias jų detales. Būtent todėl net ir itin tirštos tešlos minkymas mūsų galingiems varikliams yra vienas juokas. Aštrūs peiliai ne vienus metus be didelių pastangų smulkins ir maišys viską, kas tik jiems paklius. O dėl nesenstančio dizaino praktiškas virtuvės prietaisas pavirs į tikrą jūsų virtuvės pažibą.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!