Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Daugiau įvairovės su TASSIMO aparatais

TASSIMO aparatai

TASSIMO – naujas skonis kiekviename puodelyje.

Turėdami TASSIMO aparatą kasdien galėsite paragauti ko nors naujo: filtruotos kavos, pieno su espresu, arbatos ar espreso – tereikės paspausti mygtuką. Www.tassimo.com

MCIM02128251_start_stage_international

TASSIMO – pagal jūsų asmeninį skonį!

TASSIMO leis jums apsispręsti kiekvieną mielą dieną! Vos paspaudę TASSIMO mygtuką, gausite tai, ko norite – pradedant įvairių rūšių kava ir baigiant kakava bei įvairių gamintojų rinktine arbata.

www.tassimo.com

TASSIMO MY WAY – ASMENINIS APARATAS

TASSIMO MY WAY – ASMENINIS APARATAS.

Su naujuoju TASSIMO MY WAY jūsų gėrimai įgis asmenišką prieskonį. Pritaikymo asmeniniams poreikiams funkcija leidžia nustatyti būtent tokį jūsų mėgstamo gėrimo stiprumą, temperatūrą ir kiekį, kokio norite.

Atraskite daugiau

TASSIMO CADDY – puikiai organizuoti skanūs variantai

TASSIMO CADDY – puikiai organizuoti skanūs variantai.

Tinkama kapsulė tinkamoje vietoje: turint naująjį TASSIMO CADDY aparatą, kava, arbata ir espresas bus visada po ranka – šalia aparato. Integruotuosius kapsulių laikiklius nesunku prailginti, kad jie būtų patogesni jums.

Atraskite daugiau

TASSIMO SUNY – nepaprastai greitai, didelė įvairovė, nepaprastai skanu

TASSIMO SUNY – nepaprastai greitai, didelė įvairovė, nepaprastai skanu!

TASSIMO SUNY neįtikėtinai paprasta naudoti. Technologija SmartStart reiškia, kad norint pradėti kavos virimo procesą, tereikia prie priekinio paviršiaus prispausti puodelį. Dieną pradėkite atsipalaidavę.

TASSIMO SUNY modeliai

TASSIMO VIVY taupo vietą, bet užtikrins didelį malonumą

TASSIMO VIVY taupo vietą, bet užtikrins didelį malonumą.

TASSIMO VIVY puikiai tiks tiems, kas neturi daug vietos. Jis nedidelis ir kompaktiškas, bet tikrai nenuvils, kai norėsite be didelių pastangų pasidaryti mėgstamo gėrimo.

TASSIMO VIVY modeliai

TASSIMO JOY – visos šeimos džiaugsmui

TASSIMO JOY – visos šeimos džiaugsmui.

TASSIMO JOY tinka ir saugusiesiems, ir vaikams. Dėl reguliuojamo aukščio puodelio laikiklio jį galima naudoti su bet kokio dydžio puodeliu. Jo didelis vandens indas, todėl gėrimais galės mėgautis visa šeima.

TASSIMO JOY modeliai

Sistema INTELLIBREW T DISC – kaskart tobulas skonis

Sistema INTELLIBREW T DISC – kaskart tobulas skonis.

T DISC – tai patentuota kapsulė, sukurta specialiai TASSIMO aparatams. Kiekviena T DISC kapsulė turi brūkšninį kodą, kurį gali nuskaityti bet kuris TASSIMO aparatas. Šis kodas teikia tikslią informaciją apie vandens kiekį, ruošimo laiką ir temperatūrą, kuri būtina, norint paruošti jūsų mėgstamą gėrimą.

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!