Garinės orkaitės

Išlaikykite tai, ką kiti praranda virdami maistą: skonį ir vitaminus.

Bosch gariniai prietaisai – tai švelniausias ir sveikiausias maisto gaminimo būdas. Karštuose garuose maistas gaminamas itin švelniai, o tai reiškia, kad išsaugomi vertingi vitaminai ir mineralai. Išryškėja maisto skonis ir kvapai, o daržovės nepraranda spalvos. Trumpai tariant, jeigu norite maitintis sveikai, turėtumėte rinktis mūsų garines virykles.

Mūsų garinės orkaitės: vienas prietaisas, trys skirtingi maisto gaminimo būdai.

Garinimas, kepimas arba abu kartu – su švelniais garais ir papildomu karštu oru jums prieinamos visos šios galimybės. Su funkcija DishAssist iš anksto nustatomas optimalus kaitinimo tipas, temperatūra ir nesuskaičiuojamų patiekalų gaminimo trukmė. Malonumas nesibaigs net ir baigus gaminti maistą ir jį suvalgius: dėl funkcijos EcoClean Direct ir nešvarumus automatiškai sugeriančios specialios dangos valyti beveik nereikės.

Į garines orkaites

Mūsų garinės viryklės – išlaikykite visus būtinus vitaminus ir kvapus.

Kurdami garines virykles pirmiausia galvojome apie tai, kas svarbiausia – maisto skonį. Švelniuose garuose iki galo išryškėja maisto skonis, todėl nereikia naudoti papildomų riebalų. Naudodamiesi iš anksto nustatytomis programomis galėsite tobulai pagaminti net 17 patiekalų. O kadangi visi Bosch gariniai prietaisai turi savo vandens indą, jų nereikės jungti prie vandentiekio. Su Bosch mažiau iš tikrųjų yra daugiau.

Į garines virykles

Puikios technologijos, užtikrinančios geriausią skonį.

Siekdami užtikrinti, kad mūsų virtuvės įranga galėtumėte naudotis ilgai ir patikimai, ją gaminome tik iš geriausių medžiagų. Vidinės mūsų garinių viryklių ir garinių orkaičių dalys yra gaminamos iš aukščiausios kokybės plieno, todėl galime užtikrinti, kad jos nerūdys. Vandens indą lengva išimti ir papildyti. O automatinio kalkių nuosėdų šalinimo programa užtikrins, kad jums niekada nereikėtų gaišti laiko šalinant kalkių nuosėdas.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!