Viryklės, orkaitės, kaitlentės ir gartraukiai

Tobulas derinys.

Sukurti taip, kad užtikrintų puikius rezultatus verdant ir kepant, ir derėtų prie bet kokio virtuvės dizaino.

Mūsų įmontuojamosios viryklės ir orkaitės – individualus įrengimas, bekompromisė kokybė.

Kad ir kokiam virtuvės dizainui teiktumėte pirmenybę, mūsų įmontuojamosios viryklės ir orkaitės ten puikiai tiks. Įmontuojamosios viryklės paprastai yra įrengiamos po stalviršiu ir kontroliuoja virš jų esančią kaitlentę. O orkaites galima įrengti tiek apatinėse, tiek viršutinėse spintelėse. Rinkitės atskirą orkaitę, ir kaitlentę galėsite įrengti neatsižvelgdami į orkaitę. O jeigu trūksta vietos, tobulas sprendimas bus mūsų kompaktiniai prietaisai. Kad ir kurį variantą pasirinktumėte, su automatinėmis programomis jūsų maistas kaskart bus tobulai apskrudęs ir iškepęs.

Į virykles ir orkaites

Mūsų garinės viryklės ir orkaitės – švelniausias maisto gaminimo būdas.

Maistas nepraras skonio, bus sveikas ir įvairus, nes mūsų garinės viryklės ir orkaitės išsaugo maisto aromatą, vitaminus ir mineralines medžiagas. Kad ir kokį maistą mėgtumėte – minkštą ir sultingą, o gal gražiai apskrudusį ir parudusį – garuose pagamintas maistas bus nuostabiai skanus ir sveikas. Be to, mūsų gariniai prietaisai turi integruotą vandens indą, todėl jiems nereikia tiesioginio vandens tiekimo.

Į garinius prietaisus

Mūsų mikrobangų krosnelės idealiai tinka mažai laiko turintiems gurmanams.

Greičiau nei mikrobangų krosnelėje maisto tikrai nepagaminsite. Taip pat neatšildysite, nepašildysite ir neiškepsite. Be to, mūsų kompaktinės orkaitės su mikrobangų krosnelės funkcija siūlo daugybę galimybių. Be įprasto kaitinimo būdo, skirto kepti, jos siūlo ir integruotosios mikrobangų krosnelės funkciją. Tai reiškia tik viena – net jeigu kartais ir skubate, puiki maisto kokybė dėl to neturi nukentėti.

Į mikrobangų krosneles

Primygtinai rekomenduojame: Bosch pašildymo stalčiai.

Pašildymo stalčiai gali kur kas daugiau, nei tik palaikyti maisto ir lėkščių šilumą. Jie puikiai tinka mėsai troškinti, šaldytam maistui atšildyti, šokoladui lydyti ir tešlai kildinti. Be to, juos galima įrengti atskirai arba kartu su orkaite, todėl jie tinka bet kurioje virtuvėje.

Į visus pašildymo stalčius

Mūsų kaitlentės – išskirtinis našumas, diskretiškas įrengimas ir dizainas.

Pavienė kaitlentė įrengiama stalviršyje virš viryklės, kuri ją kontroliuoja. Atskira kaitlentė turi savo valdymo elementus, todėl gali būti įrengta atskirai nuo orkaitės. Pavyzdžiui, orkaitė gali tilpti virtuvės saloje arba sieninėje spintelėje. Taip pat jus galėtų sudominti 30–40 cm pločio Domino kaitlentės, tokios kaip Teppan Yaki kaitlentės, skirtos japoniškiems patiekalams gaminti, arba iš azijietiškos virtuvės atkeliavęs degiklis WOK.

Į kaitlentes

Mūsų laisvai statomos viryklės – galėsite nuspręsti, kur gaminti maistą.

Be tobulų rezultatų ir neprilygstamo patogumo, mūsų laisvai statomos viryklės taip pat siūlo visišką lankstumą. Pasirinkite tinkamiausią vietą ir jums patinkančią laisvai statomą viryklę, kad ir kokios norėtumėte – elektrinę viryklę su indukcine kaitlente arba dujinę viryklę su dujine kaitlente. Vienintelis dalykas, kurį dabar turite daryti – su malonumu gaminti maistą. Galite visiškai pasitikėti Bosch kokybe ir tuo, kad visi jūsų svečiai bus sužavėti.

Į visas laisvai statomas virykles

Mūsų kontaktiniai keptuvai – tikras malonumas bet kuriuo metų laiku.

Kepsniams, užkandžiams ir sumuštiniams. Su Bosch daugiafunkciais kontaktiniais keptuvais įmanoma viskas – galėsite kepti ir viduje, ir sode. Nesvylančios, pakreiptos keptuvo plokštės su angomis, skirtomis riebalams nubėgti, užtikrina kepimą beveik be riebalų, be to, jas paprasta nuimti ir išvalyti. Kiekviena keptuvo plokštė turi po du paviršius: banguotoji pusė skirta kepti, o lygioji – sumuštiniams. Viršutinę keptuvo plokštę galima lanksčiai reguliuoti ir atskirai įkaitinti, todėl keptuvas puikiai tinka storai supjaustytam ar užkeptam maistui gaminti.

Į visus kontaktinius keptuvus

Garų rinktuvas Bosch užtikrins, kad atvykę svečiai nė nenutuoktų, ką gaminate.

Ar keptumėte, ar virtumėte – galite atsipalaiduoti, o garus ir kvapus palikti Bosch. Platus įvairių dydžių ir dizainų garų rinktuvų asortimentas leis užtikrinti, kad oras būtų gaivus visur – tiek mažiausiose virtuvėlėse, tiek didžiausiose virtuvėse su valgomaisiais. Be to, visa tai jie padarys stebėtinai tyliai ir efektyviai.

Į garų rinktuvus

Tobulas kepsnys su kmynais, mairūnu ƒ– ir Bosch. Kokybė, kuria galite pasikliauti.

Siekdami užtikrinti, kad maistą virti ir kepti būtų kuo paprasčiau, kurdami buitinius prietaisus mūsų inžinieriai negaili pastangų. Prieš naujam prietaisui paliekant gamyklą, kiekvienos jo funkcijos ir detalės – net ir mažiausių varžtelių – kokybė tikrinama daugybę kartų testuojant nepalankiausiomis sąlygomis. Tik tada, kai bandymų rezultatai visiškai atitinka aukščiausius mūsų standartus, prietaisas yra pasirengęs svarbiausiam išbandymui – būti naudojamas jūsų virtuvėje.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!