Padėkite mums tapti dar geresniems!

Kaip vertinate savo buitinį prietaisą? Skirkite kelias minutes ir išsakykite savo nuomonę apie mūsų gaminius. Jūsų įžvalgas ir pasiūlymus priimsime su didžiausiu malonumu.

Slinkti žemyn

Pradėkime.

Procedūra labai paprasta. Pirmiausia, raskite gaminį, apie kurį norite palikti atsiliepimą, įvedę modelio numerį (E-Nr.).

Peržiūrėkite įvestus duomenis
[global.common.msg.errorminlength]
Patikrinkite, ar šie laukai atitinka
[global.common.msg.errorbadinput]
Tokio gaminio nepavyko rasti

Įveskite gaminio modelio numerį (E-Nr.), kurį rasite gaminio duomenų lentelėje. Nerandate savo „Bosch“ produkto E-numerio? Naudokitės pateiktu mūsų duomenų lentelės ieškikliu ir tai pagelbės ieškant lentelės ant jūsų „Bosch“ įrenginio.

Skaitykite kitų naudotojų atsiliepimus.

Puiki skalbyklė

Labai patinka kokybė, ražus dizainas, gerai veikia, tyliai.

Puikiai

Labai džiaugiuosi atsinaujinęs seną skalbyklę nauja, viena iš labiausiai patinkančių jos funcijų tai I-DOS, nebereikia skaičiuoti, galvoti kiek reikia įpilti skalbiklio, tai pat džiaugiuosi, tyliu jos darbu bei mažesne skleidžiama vibracija. Aiškios skalbimo programos bei daugiau jų pasirinkimo. Rekomenduoju

Puiki

Labai puiki skalbyklė. I-DOS dozatorius atlieka nepriekaištingą darbą. Nereikia rūpintis kiek reikia pilti skalbiklio prieš kiekvieną skalbimą. Dirba labai tyliai, nėra jokios vibracijos skalbiant drabužius. Valdymo meniu paprastas ir suprantamas kiekvienam. Patogu naudoti per aplikaciją.

Gerai

Skalbia gerai. Tyliai dirba. Valdymas gana intuityvus (uzklijavus angliska lentele). Patinka. Siaip dar nesupratau kaip prideti extra skalavima prie einamosios skalbimo programos. Truko angliskos ar lietuviskos instrukcijos - reikejo ieskoti internete.

Patiko

Ekonomiška vandens sąnaudų bei miltelių atžvilgiu, kompaktiška, universali.

Nežinote savo gaminio serijos numerio?

Ne bėda – tiesiog peržiūrėkite toliau pateiktas prietaisų kategorijas. Kai rasite savo gaminį, spustelėkite mygtuką, skirtą atsiliepimui palikti, ir pasidalykite savo mintimis. Iš anksto dėkojame!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!