Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Belaidis rankinis dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal

Belaidis ir visada pasirengęs darbui.

Nepaprastai lankstus ir toks pat galingas, kaip ir įprasti dulkių siurbliai*: Naujasis belaidis rankinis dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal puikiai tinka turintiems augintinių.

*Plaušelių surinkimas nuo kilimo pagal IEV 60312-1, palyginti su Bosch cilindriniu dulkių siurbliu su turbo šepečiu (BSG6B100, 600 W).

Zoo’o ProAnimal modeliai
Slinkti žemyn

Augintinių mylėtojams – 30 % spartesnis valymas*. Belaidis.

Specialus motorizuotas ProAnimal šepetys veikia maždaug 5000 aps./min. greičiu, todėl kruopščiai išvalomos bet kokio tipo grindys. Specialiai kilimams valyti pritaikytas šepečio volelis greitai ir efektyviai pašalina gyvūnų plaukus.

O dėl SmartSensor valdymo Zoo’o ProAnimal viską išvalys taip pat kruopščiai, kaip ir įprastas dulkių siurblys* – ir jam nereikės daug priežiūros.

Bosch ličio jonų technologija.

Ilgalaikis belaidis dulkių siurbimas. Itin našus Bosch ličio jonų akumuliatorius – tai didelio našumo, ilgos veikimo trukmės, greito įkrovimo ir ilgo eksploatavimo derinys.

Neįtikėtinai lankstus ir visada pasirengęs darbui

Neįtikėtinai lankstus ir visada pasirengęs darbui

Universalus patogumas. Belaidį rankinį dulkių siurblį Zoo’o ProAnimal galima palikti pastatytą bet kurioje kambario vietoje, be to, jis sukurtas taip, kad jį būtų paprasta naudoti, laikyti nenaudojamą ir valyti, mat jis lengvasvoris ir turi sistemą EasyClean. Be to, dėl lankstaus antgalių sujungimo su juo lengva siurbti dulkes po baldais ir aplink juos. Jeigu kas nors iš namiškių pridarys netvarkos, jis bus parengtas darbui akimirksniu.

Dėl įvairiapusiškų specialių priedų bus kruopščiai išvalyti visi kampai ir plyšiai.

Dėl įvairiapusiškų specialių priedų bus kruopščiai išvalyti visi kampai ir plyšiai.

Specialūs priedai – tai papildoma trumpa rankena, pritvirtinamas adapteris su žarna ir pečių dirželiu, apmušalų valymo antgalis, plyšių valymo antgalis ir automobilio sėdynių valymo antgalis. Tai reiškia, kad jis puikiai tinka audiniams, plyšiams ir kampams valyti.

Zoo’o ProAnimal

Zoo’o ProAnimal su maišeliu

Dėl bioninio kvapus šalinančio filtro ir higieniško dulkių maišelio PowerProtect puikiai tinka kenčiantiems nuo alergijų.

Sužinoti daugiau

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!