Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dulkių siurbliai be maišelio

Jokių maišelių – jokių tolesnių išlaidų.

Bosch dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal be maišelio puikiai tinka bet kokiems paviršiams valyti ir netgi kruopščiai pašalins gyvūnų plaukus nuo baldų apmušalų, kilimų ir audinių. Dėl unikalios technologijos Sensor Bagless Technology™ jis neįtikėtinai galingas, bet tyliai veikia. Todėl džiaugsis ir jūsų keturkojai draugai!

Zoo’o ProAnimal modeliai
Slinkti žemyn
Augintinių mylėtojams – 30 % spartesnis valymas*. Belaidis.

Augintinių mylėtojams – 30 % spartesnis valymas*. Belaidis.

Turbo šepetys ProAnimal yra specialiai pritaikytas siurbti kilimus, o galingas variklis greitai ir efektyviai pašalins gyvūnų plaukus. Su antgalių rinkiniu 360™, kurį sudaro turbo antgalis Zoo'o ProAnimal, kietų grindų ir apmušalų valymo antgaliai, dulkes siurbti bus kur kas lengviau, o rezultatai bus geresni.

*Plaušelių surinkimas nuo kilimo pagal IEC 60312-1:2011-11, palyginti su Bosch cilindriniu dulkių siurbliu BGL3C235 su turbo šepečiu.

Sistema AirTurbo

Sistema AirTurbo reiškia, kad siurbliai Zoo’o ProAnimal yra itin galingi ir itin kruopščiai valo: didesnio skersmens oro kanalai generuoja didesnį oro srautą. Elektros energiją taupantis, itin našus variklis generuoja galią, kurios reikia turbo šepečio veikimui užtikrinti. TurboDrive™ užtikrina, kad dulkių siurblio galia būtų efektyviai perduodama šepečiui.

Išmanusis savaiminis išsivalymas su jutikliniu valdymu
Išmanusis savaiminis išsivalymas su jutikliniu valdymu

Išmanusis savaiminis išsivalymas su SmartSensor Control

Integruotas jutiklis nuolat stebi valymo našumą. Kai reikia, šis jutiklis automatiškai aktyvina novatorišką savaiminio išsivalymo sistemą, kuri užtikrina optimalų Zoo’o ProAnimal veikimą.

Be maišelio. Jokių tolesnių išlaidų.

Plaunamas higieniškas HEPA filtras ir kasetinis filtras su Gore™CLEANSTREAM membrana nesusidėvės per visą prietaiso eksploatavimo laikotarpį. Nebereikės pirkti brangių dulkių maišelių.

Zoo’o ProAnimal

Zoo’o ProAnimal su maišeliu

Dėl bioninio kvapus šalinančio filtro ir higieniško dulkių maišelio PowerProtect puikiai tinka kenčiantiems nuo alergijų.

Sužinoti daugiau

Belaidis rankinis dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal

Belaidis rankinis dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal

Dulkių siurbimas belaidžiu siurbliu bus kur kas lankstesnis nei anksčiau, tačiau našumas dėl to nė kiek nenukentės. Bosch ličio jonų akumuliatorius užtikrins itin ilgą veikimo laiką.

Sužinoti daugiau

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!