Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

OptiMUM virtuvės kombainai

60 metų patirtis yra geriausias receptas.

Nuo dabar esate visiškai pasirengę įgyvendinti bet kokius konditerinius sumanymus. Galingasis OptiMUM su integruotomis svarstyklėmis ir SensorControl Plus automatiškai užtikrins tobulus rezultatus.

Į gaminio apžvalgą

Naujovė – integruotos svarstyklės.

Tikrai nerasite nieko praktiškesnio ar patogesnio. Sveriant ingredientus tiesiog dubenyje arba priede taupomas laikas ir vieta, nes nereikia atskirų virtuvinių svarstyklių. O gardžių pyragų, tortų ir kitų patiekalų tešla bus išmaišyta dar geriau.

Su laikmačio funkcija laikas bus išmatuotas idealiai.

Patogiau būti negali. Tiesiog nustatykite reikiamą maišymo trukmę, ir OptiMUM suminkys, išmaišys arba sumaišys viską, ko panorėsite. O kol OptiMUM tai darys, galėsite imtis kitų dalykų, nes jis bus sustabdytas automatiškai.

Visada tobulai išplakti kiaušinių baltymai ar grietinėlė arba išmaišyta mielinė tešla.

Išmaniosios automatinės programos SensorControl Plus užtikrins tobulą plaktos grietinėlės, plaktų kiaušinių baltymų ir net mielinės tešlos konsistenciją – tereikia paspausti mygtuką. Naudodami integruotą laikmatį galite nustatyti pageidaujamą minkymo laiką.

1500 vatų galia užtikrins, kad būtų lengva išminkyti net ir labai tirštą tešlą.

Itin galingas 1500 vatų galios variklis ir išmanusis tešlos jutiklis Smart tobulai išminkys ir išmaišys tešlą. Visą laiką bus palaikomas didelis, vienodas maišymo greitis, todėl net jei itin tirštos tešlos bus daug, ji bus išmaišyta labai greitai.

Greitai ir paprastai naudojami priedai.

Praktiški OptiMUM priedai yra skirtingų spalvų, kurios atitinka virtuvės kombaino priedų jungčių spalvas. Tai reiškia, kad jums iš pirmo žvilgsnio bus aišku, kurį priedą reikia tvirtinti ir kur.

Kadangi priedus taip lengva atpažinti, darbą galėsite pradėti neatidėliodami. Maišymo priemonės yra automatiškai atpažįstamos, taip pat nustatomas tinkamas sukimo greitis, todėl klaidos yra praktiškai neįmanomos.

Sukurtas sunkiausiems darbams – 5,5 l talpos dubuo.

Sukurtas sunkiausiems darbams – 5,5 l talpos dubuo.

Vaikų gimtadieniai, sukaktys ar tiesiog vakarienė su draugais – elegantiškame, tvirtame 5,5 l talpos nerūdijančiojo plieno maišymo dubenyje vienu metu galėsite paruošti net ir didelį kiekį tešlos, pavyzdžiui, 3,5 kg pyrago tešlos. Dvi rankenos užtikrins daugiau patogumo.

Idealiai išmaišyta dėl 3D Planetary Mixing funkcijos.

Kadangi vienu metu maišoma trimis kryptimis, ingredientai visada bus tobulai išmaišyti. Prie dubens krašto neliks prilipusio nė trupinėlio tešlos, nes visi ingredientai bus į ją įmaišyti.

Kaip standartinis priedas pridedamas aukštos kokybės profesionalių konditerijos priedų rinkinys.

Kaip standartinis priedas pridedamas aukštos kokybės profesionalių konditerijos priedų rinkinys.

Su nerūdijančiojo plieno plakimo šluotele, skirta grietinėlei, kiaušinių baltymams ir skystai tešlai plakti, minkymo kabliu, skirtu tirštai tešlai, tokiai kaip mielinė tešla, minkyti, ir lanksčiu plaktuvu galėsite iškepti bet ką.

Dabar bus paprasta mėgautis gardžiais kepiniais.

Dabar bus paprasta mėgautis gardžiais kepiniais.

60 metų patirtis yra geriausias receptas. Įsitikinkite patys – išbandykite tris mūsų rekomenduojamus receptus!

Žaliųjų citrinų pyragas, bandelės su cinamonu, kalėdinis vaisių vyniotinis. Mėgaukitės!

Neribotos galimybės gaminti mėgstamus patiekalus.

Mūsų priedai jums suteiks tas galimybes. Naminė pica, būtent tokia, kokią mėgstate, sultingi mėsainiai, sveiki glotnučiai, tirštos sriubos ir sveikas kūdikių maistas – su mūsų priedų rinkiniais galėsite leisti kūrybingumui laisvai pasireikšti.

Į priedus

Neribotos galimybės gaminti mėgstamus patiekalus.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!