Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Dulkių siurblys Athlet Ultimate su rankena

Neįtikėtinai galingas ir našus valymas ir ilgas veikimas – ir visa tai be maitinimo laido.

Belaidis Athlet. Nepaprastai lankstus ir patogus naudoti.

Gaminio apžvalga
Slinkti žemyn

Nėra laidų – nėra apribojimų.

Athlet Ultimate pasieks net atokiausius kampelius, o belaidė technologija leis viską kruopščiai išvalyti net ir sunkiai pasiekiamose vietose, kur nėra maitinimo lizdų. Su lanksčiu, lengvasvoriu Athlet dulkes siurbti bus itin lengva. Belaidį dulkių siurblį taip pat galima pastatyti bet kurioje namų vietoje.

Išsiurbsite visus namus.

Athlet Ultimate siurbia dulkes ne prasčiau už įprastus dulkių siurblius*, tačiau suteikia daugiau lankstumo. Be to, dėl Bosch ličio jonų technologijos jis veikia iki 75 minučių ilgiau. Athlet Ultimate greitai įkraunamas, todėl greitai paruošiamas darbui.

*Nešvarumų surinkimas (dulkės nuo kilimo ir kietų grindų su plyšeliais, plaušelių surinkimas nuo kilimo), palyginti su Bosch laidiniu dulkių siurbliu (BGL3A315). Išbandyta pagal EN 60312.

SmartSensor Control – puikus pasirodymas bet kuriuo metu.

Integruotas jutiklis nuolat stebi, ar dulkių siurblys Athlet Ultimate su rankena visada veikia optimalia galia. LED indikatorius parodo, kai ateina laikas valyti filtrą.

Pasukite, pakreipkite – ir jis švarus.

RotationClean leis itin greitai ir kruopščiai išvalyti filtrą vienu paprastu pasukimu. Tiesiog nuo dulkių siurblio nuimkite dulkių surinkimo konteinerį ir pasukite raudoną diską. Dulkės ir nešvarumai bus įtraukti į dulkių surinkimo konteinerį, kurį paskui galima paprastai, higieniškai ištuštinti. Pažangi filtravimo technologija užtikrina, kad iš belaidžio dulkių siurblio išpučiamas oras būtų švaresnis už orą patalpoje. Athlet Ultimate pasiekia iki 99,9 % filtravimo koeficientą.

Išskirtinai švariai išvalomos bet kokios grindys.

Kartu su galinguoju HiSpin varikliu novatoriškasis AllFloor HighPower antgalis, turintis savo integruotą variklį, kruopščiai išvalo bet kokias grindis, įskaitant parketą, kilimą ir plyteles. Su itin didelio skersmens šepečiu, besisukančiu 5000 aps./min. greičiu, nešvarumai ir dulkės išsiurbiamos itin kruopščiai. Sistema EasyClean užtikrina, kad valyti būtų nesunku. Šepetį galima nuimti vienu judesiu, o dėl jo konstrukcijos jį labai lengva išvalyti.

Praktiški, profesionalūs priedai, užtikrinantys lankstų dulkių siurbimą.
Praktiški, profesionalūs priedai, užtikrinantys lankstų dulkių siurbimą.
Praktiški, profesionalūs priedai, užtikrinantys lankstų dulkių siurbimą.

Praktiški, profesionalūs priedai, užtikrinantys lankstų dulkių siurbimą.

Su penkiais lengvasvoriais priedais bus labai paprasta išsiurbti sunkiai pasiekiamus kampus, stalčius, ankštus kampus ir net jūsų automobilio vidų. Praktiškas pečių dirželis, pritvirtinama rankena ir lanksti siurbimo žarna valant leis laisvai judėti. Su itin plačiu XXL dydžio apmušalų valymo antgaliu ir plyšių valymo antgaliu bus paprasta išvalyti baldų apmušalus ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Į priedų gaminio puslapį

Bet kokiomis aplinkybėmis tinkamas dulkių siurblys Athlet.

Jūsų dulkių siurblys turi susidoroti su bet kokiu darbu. Kad ir ko ieškotumėte – įvairiapusio universalaus prietaiso, gyvūnų plaukams negailestingo siurblio ar siurblio su geresniu akumuliatoriumi, Bosch galės pasiūlyti jums tinkamą dulkių siurblio modelį.

Athlet 25,2 V

Universalus siurblys bet kokiems paviršiams vidutinio dydžio būste valyti.

Sužinoti daugiau

Zoo’o ProAnimal 25,2 V

Puikiai tinka gyvūnų plaukams siurbti, net jeigu turite kelis augintinius. Itin kruopštus valymas.

Sužinoti daugiau

Athlet Ultimate 32,4 V

Su patobulintu akumuliatoriumi ir itin aukštos efektyvumo klasės. Atitiks net griežčiausius reikalavimus, namuose valant bet kokį paviršių.

Sužinoti daugiau

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!