Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

8 serijos kavos aparatai

Kava kaip kavinėje vos paspaudus mygtuką.

Kava kaip kavinėje vos paspaudus mygtuką.

Espresas, kapučinas ar pienas su espresu? Su 8 serijos įmontuojamuoju kavos aparatu galėsite gaminti puikiausius kavos gėrimus, visiškai tokius kaip kavinėje. Funkcija OneTouch automatiškai reguliuoja visą kavos darymo procesą. Tereikia paspausti mygtuką ir jūs bei jūsų svečiai galės mėgautis kvapia, tobula kava.

Į 8 serijos įmontuojamųjų kavos aparatų asortimentą
Kaip jį valyti? Tiesiog išgerkite kapučino kavos.

Kaip jį valyti? Tiesiog išgerkite kapučino kavos.

Dabar kavos aparatą išvalyti taip pat paprasta, kaip ir pasidaryti mėgstamos kavos. Kaskart darant kavą su pienu, pieno sistema yra automatiškai praskalaujama garų srautu. Kavos aparatas pats pasirūpins kasdiene pieno sistemos priežiūra, tad jums teliks mėgautis kapučinu arba pienu su espresu.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

8 serijos prietaisai tobulai dera tarpusavyje, nes yra meistriškai tiksliai pagaminti, ypatingą dėmesį skiriant konstrukcijos detalėms. Todėl kad ir kokio aukščio įmontuojamuosius prietaisus norėtumėte suderinti, statydami juos vieną šalia kito arba vieną ant kito, bus užtikrinta vizualinė darna ir vienovė. Tai suteiks jums didžiausią laisvę planuojant tobulą virtuvę.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!