Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Variklis vienas, privalumų – daug. EcoSilence Drive™: Energiją taupantis, galingas, tylus ir ilgaamžis.

”Bosch” Logixx ir Home Professional skalbyklės su EcoSilence Drive™ varikliu garantijos sąlygos:
Papildomai prie standartinės ”BSH Home Appliances AB, Vilniaus filialas” (toliau ”BSH”) suteikiamos garantijos šiai naujai skalbyklei su EcoSilence Drive™ varikliu, kuri įsigyta po 2014.09.01 ir yra naudojama Lietuvoje. Mes suteiksime šias garantijos sąlygas:

1. Pašalinsime EcoSilence Drive™ variklio defektus, kurie gali kilti dėl naudotų medžiagų kokybės trūkumų ir/ar gamintojo klaidos su sąlyga, kad yra galimybė įsitikinti, jog defektai kilo būtent dėl tokių
priežasčių.
2. Garantija taikoma 10 metų nuo tos dienos, kai pirmasis pirkėjas nusipirko skalbyklę. Garantinis reikalavimas turi būti pateiktas ”BSH” garantinio termino laikotarpiu, pateikiant originalų pirkimą
patvirtinantį dokumentą/kvitą. Garantija galioja tik ”BSH” interneto svetainėje (www.bosch-home.lt) išvardytose ”BSH” klientų aptarnavimo vietose ar ”BSH” remonto dirbtuvėse.
3. Garantija netaikoma nustačius, kad EcoSilence Drive™ variklio defektas kilo dėl netinkamo naudojimo. Garantija taikoma varikliui ir su juo susijusioms detalėms. Garantija netaikoma remonto išlaidoms, t.y. darbo sąnaudoms ar serviso atstovų vizitams.
4. Pareiškus garantinį reikalavimą EcoSilence Drive™ variklis taisomas vietoje arba bus keičiamas nauju EcoSilence Drive™ varikliu. Pakeistos dalys taps mūsų nuosavybe.
5. Garantinių reikalavimų tenkinimas nepratęsia garantijos galiojimo termino ir neatnaujina garantijos termino skaičiavimo.
6. Suteikiama garantija apriboja ”BSH” atsakomybę už bet kokius nuostolius, kilusius garantijos galiojimo metu.

Šios sąlygos taikomos tokiems ”Bosch” Logixx ir Home Professional skalbyklių EcoSilence Drive™ varikliams, kurie sumontuoti Lietuvoje įsigytose ir eksploatuojamose skalbyklėse. Tuo atveju, kai Lietuvoje įsigyta Bosch skalbyklė su EcoSilence Drive™ varikliu yra eksploatuojama kitoje Europos ekonominės erdvės (EEA) valstybėje, tuomet yra taikomos mūsų atstovų, jeigu toje valstybėje tokių yra, garantijos sąlygos, tačiau tik tais atvejais, kai Bosch skalbyklės su EcoSilence Drive™ varikliais atitinka toje valstybėje keliamus techninius reikalavimus (įtampa, dažnis, kt.), yra pritaikyti atitinkamos valstybės klimatui bei gamtinėms sąlygoms ir toje valstybėje mes turime klientų aptarnavimo centrus. Šiai garantijai yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Ši garantija neturi jokio poveikio kitoms teisės aktų numatytoms vartotojų teisėms.

Jei norėtumėte pasinaudoti šia garantija:

1. Skambinkite mūsų aptarnavimo centro numeriu: +370 372 12146 / +370 700 55655 / +370 5274 1788
2. Informuokite, kad norite pasinaudoti EcoSilence Drive™ garantija ir pasakykite skalbyklės gamybos numerį (FD numerį) bei produkto kodą (E kodą).
3. Užsakykite mūsų techninio aptarnavimo specialisto apsilankymą.
4. Pateikite techninio aptarnavimo specialistui pirkimo kvitą.

BSH Home Appliances AB filialas Vilnius Vinco Kudirkos str. 6, LT-03105 Vilnius, Lithuania Įm. kodas: 301500883