Neriboti belaidžiai dulkių siurbliai.

Du belaidžiai dulkių siurbliai pakabinti ant sienos įkrovimo stotelėse.

„Unlimited“ – be vargo užtikrinkite švarą kiekvieną dieną.

Ieškote lankstaus belaidžio dulkių siurblio su kotu, kuris susiurbtų nešvarumus ir trupinius nuo bet kokio paviršiaus? Nedvejokite ir rinkitės kompaktišką bei universalų dulkių siurblį „Bosch Unlimited“. Tai tik įprastą pastatomą dulkių siurblį primenantis, bet lankstaus įvairiapusiško hibrido savybėmis pasižymintis prietaisas, puikiai pritaikytas visiems lygmenims. Galingas keičiamas „Bosch“ akumuliatorius, užtikrinantis itin ilgą ir praktiškai nepertraukimą veikimo trukmę.

Mūsų „Unlimited“ asortimento dulkių siurblys suteikia džiaugsmo kiekvieną kartą tvarkant namus, kad ir kokio jie būtų dydžio. Turite specialių valymo poreikių? Susipažinkite su „Unlimited ProPower“ ir „Unlimited ProAnimal“.

Rankinis belaidis dulkių siurblys „Unlimited“ su tekstu „Click'n power“.

Niekada neišsenkanti energija.

Jei perėjimas prie belaidžio prietaiso jums kelia abejonių dėl veikimo trukmės, galite nebesijaudinti. Mūsų „Unlimited“ dulkių siurbliai ne tik pasižymi tvirtu varikliu, suteikiančiu galimybę siurbti nuo įvairių grindų arba paviršių, bet ir išsiskiria galingais, ilgai neišsenkančiais ir greitai įkraunamais „Bosch“ akumuliatoriais. CLICK'N'POWER suteikia galimybę pakeisti išsikrovusį akumuliatorių įkrautu. Tad siurbti galite tol, kol tikrai viską išvalysite.

Rankinis belaidis dulkių siurblys „Unlimited“ su tekstu „Power for All“.

„Bosch Power For ALL“ sistemos dalis.

Dulkių siurbliuose „Unlimited“ naudojamas keičiamas akumuliatorius priklauso lanksčiai „Bosch Power For ALL“ sistemai. Tą patį akumuliatorių galite naudoti ne tik naujame belaidžiame dulkių siurblyje, bet ir norėdami naudotis daugiau nei 20 skirtingų 18 V sodo įrankių, priklausančių „Bosch“ žaliajai gaminių linijai.

Moteris trimis skirtingomis pozomis, dulkių siurbliu valanti skirtingas vietas.

Leidžia pasiekti kiekvieną kampą ir plyšį – nuo grindų iki lubų.

Galiausiai, naudodami šį elegantišką prietaisą galite valyti visuose lygmenyse. Praktiški priedai tinka visų tipų grindims ir paviršiams – nuo plytelių iki kietmedžio, kilimų ir baldų apmušalų. Rezultatas: dulkių siurbliu „Unlimited“ nuo stalo surinksite trupinius, aukštai ir sunkiai pasiekiamuose kampuose esančius voratinklius ir dar daugiau. Prietaisą taip pat galima naudoti garaže, kai reikia gerai išvalyti automobilio vidų, arba prireikus sutvarkyti pašiūrę.

Vyras kabina belaidį „Bosch“ dulkių siurblį prie ant sienos pritvirtintos įkrovimo stotelės.

Lengvas, bet galingas.

Nors šie dulkių siurbliai elegantiškos formos ir belaidžiai, bet visada puikiai valo. Nenuvilia ir visai šeimai skirtas lengvas dulkių siurblys, sveriantis vos 2,3 kg. Galingas variklis ir efektyviai valantis šepetys išvalo visus išsiliejusius nešvarumus bei vaikų (o gal ir jūsų partnerio) iš lauko atneštą purvą. Prietaisą laikykite ir įkraukite netoli ant prie sienos tvirtinamos įkrovimo stotelės, kad prietaisas visada būtų po ranka, o juo galėtumėte naudotis visą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Kuris belaidis dulkių siurblys su kotu „Unlimited“ jums tinka labiausiai?

Belaidis dulkių siurblys, pastatytas svetainės viduryje.

Lengvas ir lankstus valymas – toks, koks ir turi būti.

Unlimited

Išvalykite visus namus, savaitės viduryje tik šiek tiek palaikydami švarą, naudodami vieną paprastą belaidį dulkių siurblį. Su dulkių siurbliu „Unlimited“ valymas teikia dar daugiau malonumo. Ieškote prietaiso, kuris veiktų praktiškai be pertraukos? Rinkitės „Unlimited Serie | 8“ su dviem akumuliatoriais ir greitai įkraunančiu įkrovikliu.

Puikiai pritaikytas tiems, kurie: mėgsta lankstumą ir beveik niekada neturi laisvo laiko

Susipažinkite su „Unlimited“

Belaidžiu dulkių siurbliu valdomas kilimas, matyti pėda ir šalia jos esantis futbolo kamuolys.

Puikiai valantis prietaisas, apie kurį visada svajojote.

„Unlimited ProPower“

Nuo palėpės iki rūsio ir netgi garažo – „Unlimited ProPower“ užtikrina, kad dulkių siurbliu kiekvieną kartą dirbsite kaip tikri profesionalai. Šis belaidis dulkių siurblys pasižymi dar geresne valymo kokybe ir leidžia neįtikėtinai gerai išsiurbti dulkes bei atlikti intensyvius valymo darbus.

Puikiai pritaikytas tiems, kurie: trokšta didžiausios siurbimo galios

Susipažinkite su dulkių siurbliais „Unlimited ProPower“

Belaidžiu, augintinių paliktiems nešvarumams valyti skirtu dulkių siurbliu siurbiama po sofa, šalia guli šuo.

Kai namuose dažnai susidaro šerių.

ProAnimal

Šeriai ant sofos, kilimo ir visur, kur tik ilsisi jūsų ištikimas kompanionas. Pažįstama situacija? „Unlimited ProAnimal“ puikiai išsiurbs šerius bet kokioje vietoje. O tą padėti atliks platus naminių gyvūnų šeimininkui pritaikytų priedų asortimentas, pvz., papildomas „ProAnimal“ ritininis šepetėlis arba mažas, bet galingas „ProAnimal“ antgalis. Privalumai: 30 % spartesnis valymas.*

Puikiai pritaikytas tiems, kurie: namuose turi augintinių

Susipažinkite su dulkių siurbliais „Unlimited ProAnimal“

Nerado to, ko ieškote? Išbandykite šiuos variantus.

* Plaušelių surinkimas nuo kilimo lyginant su „Bosch“ belaidžiu dulkių siurbliu su turbošepečiu (BGL3A315). Išbandyta pagal EN 60312-1.