Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Zoo’o ProAnimal su maišeliu

Negailestingas plaukams

Bosch dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal su maišeliu, kuris buvo sukurtas galvojant apie augintinių turinčių žmonių poreikius, nuo visų paviršių kruopščiai pašalins gyvūnų plaukus. Dulkių maišelis PowerProtect užtikrins tobulus rezultatus: jis užtikrins ne tik tai, kad jūsų turimas Bosch dulkių siurblys viską kruopščiai išvalys, bet ir tai, kad dulkės liks viduje, todėl gyvenimas su augintiniais bus kur kas lengvesnis.

Zoo’o ProAnimal modeliai
Slinkti žemyn
Augintinių mylėtojams – 30 % spartesnis valymas*. Belaidis.

Augintinių mylėtojams – 30 % spartesnis valymas*. Belaidis.

Turbo šepetys ProAnimal yra specialiai pritaikytas siurbti kilimus, o galingas variklis greitai ir efektyviai pašalins gyvūnų plaukus. Su antgalių rinkiniu 360™, kurį sudaro turbo antgalis Zoo'o ProAnimal, kietų grindų ir apmušalų valymo antgaliai, dulkes siurbti bus kur kas lengviau, o rezultatai bus geresni.

*Plaušelių surinkimas nuo kilimo pagal IEC 60312-1:2011-11, palyginti su Bosch cilindriniu dulkių siurbliu BGL3C235 su turbo šepečiu.

Su bioniniu filtru. Puikiai tinka kenčiantiems nuo alergijų.

Išfiltravus šiuo plaunamu, itin našiu filtru liks tik higieniškas, švarus oras. Jis natūraliai šalina kvapus.

Naujasis dulkių maišelis PowerProtect.

Iki galo išnaudokite savo dulkių siurblį. Naujasis dulkių maišelis PowerProtect užtikrins stiprų siurbimą, net kai maišelis bus pilnas, įskaitant žemos įtampos prietaisus. Jis išfiltruoja 99,9 % mikrodalelių, be to, veiksmingai saugo dulkių siurblio variklį.

15 m darbinis spindulys

15 m darbinis spindulys

Dėl itin ilgo laido ir neįtikėtino 15 m darbinio spindulio siurblio nebereikės perjunginėti.

Belaidis rankinis dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal

Belaidis rankinis dulkių siurblys Zoo’o ProAnimal

Dulkių siurbimas belaidžiu siurbliu bus kur kas lankstesnis nei anksčiau, tačiau našumas dėl to nė kiek nenukentės. Bosch ličio jonų akumuliatorius užtikrins itin ilgą veikimo laiką.

Sužinoti daugiau

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!