Šaldytuvai-šaldikliai

Su Bosch malonumas prasideda pravėrus šaldytuvo duris.

Jeigu ne vienus metus Bosch šaldytuvo durys tyliai ir idealiai užsidaro, tai nėra atsitiktinumas; taip ir dėl to, kad jas iš anksto išbandėme 200 000 kartų. Kaip ten bebūtų, iš mūsų gamyklos neišvyksta nė vienas prietaisas, kuris neatitinka mūsų aukštų kokybės standartų. Štai taip kuriame įprastą Bosch kokybę, kuria galite pasikliauti kasdien.

Laisvai statomi šaldytuvai-šaldikliai su šaldikliu apačioje.

Šiuose laisvai statomuose šaldytuvuose-šaldikliuose šaldytuvo skyrius yra tiesiai priešais jus, akių lygyje. Apačioje yra įrengtas šaldiklis. Prietaisas padalytas per patį vidurį, o maistą iš šaldytuvo galite išimti nesilenkdami.

Į visus laisvai statomus šaldytuvus su šaldikliu apačioje

Įmontuojamieji šaldytuvai-šaldikliai su šaldikliu apačioje – šviežias maistas tiesiai virš šaldiklio.

Mūsų įmontuojamieji šaldytuvai-šaldikliai siūlo visas patogias ir būtinas modernaus šaldymo prietaiso funkcijas: jie puikiai dera prie bet kokio virtuvės dizaino ir siūlo jums didžiausią patogumą. Maistą iš šaldytuvo galite išimti nepasilenkę. Apačioje yra įrengtas šaldiklis.

Į visus įmontuojamuosius šaldytuvus su šaldikliais apačioje

Mūsų šaldytuvai-šaldikliai: šviežesnio maisto neišlaikysite.

Skirtingus maisto produktus reikia laikyti skirtingomis sąlygomis: žuvį, mėsą ir pieno produktus geriausia laikyti sausoje vietoje, esant kuo mažesniam drėgnumo lygiui. Vaisiams ir daržovėms reikia daug drėgmės, kad neperdžiūtų. Bosch šaldytuvuose-šaldikliuose įrengtos novatoriškos šviežumo išlaikymo sistemos užtikrina geriausią vėsinimo būdą visų tipų maistui. Todėl galite būti tikri, kad dėžėje VitaFresh daržovės išliks šviežios iki trijų kartų ilgiau.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!