Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Šaldytuvai-šaldikliai

Su Bosch malonumas prasideda pravėrus šaldytuvo duris.

Jeigu ne vienus metus Bosch šaldytuvo durys tyliai ir idealiai užsidaro, tai nėra atsitiktinumas; taip ir dėl to, kad jas iš anksto išbandėme 200 000 kartų. Kaip ten bebūtų, iš mūsų gamyklos neišvyksta nė vienas prietaisas, kuris neatitinka mūsų aukštų kokybės standartų. Štai taip kuriame įprastą Bosch kokybę, kuria galite pasikliauti kasdien.

Kaip pasiekti optimalų energijos vartojimo efektyvumą naudojant šaldytuvą-šaldiklį?

Žiūrėkite, kad už šaldytuvo-šaldiklio ir po juo būtų palikta pakankamai vietos vėdinimui. Taip jam reikės mažiau elektros energijos.

Į ką atkreipti ypatingą dėmesį įrengiant šaldytuvą-šaldiklį?

Grindys, ant kurių statomas šaldytuvas-šaldiklis, turi būti lygios. Taip būsite tikri, kad jis bus įrengtas horizontaliai, o durys visada gerai užsidarys.

Ką daryti, jeigu yra tik maža niša?

Jeigu turima niša yra pernelyg maža, kad joje tilptų viskas, ko reikia, seną įmontuojamąjį prietaisą pakeiskite laisvai statomu nauju. Atsilaisvinusioje nišoje galite įrengti garinę orkaitę ir pašildymo stalčių arba ją naudoti kaip papildomą spintelę.

Kuo skiriasi integruojamieji prietaisai ir prietaisai su dekoratyvine plokšte?

Standartinės virtuvės spintelės, pagamintos virtuvės baldų gamintojo, priekis tvirtinamas prie integruojamojo prietaiso. Jeigu turite prietaisą su dekoratyvine plokšte, prie virtuvės spintelių derančią dekoratyvinę plokštę galite įdėti į plokštės rėmą.

Kokias durų technologijas galima rinktis?

Slankieji vyriai

Kai naudojami slankieji vyriai, spintelės priekis prie prietaiso durų tvirtinamas slankiąja jungtimi.

Vientisieji vyriai

Kai naudojami vientisieji vyriai, spintelės priekis ir prietaiso durys sujungiami vientisa jungtimi. Tai reiškia, kad bus platesnis durų atidarymo kampas, be to, tokie vyriai atlaiko didesnę apkrovą.

Vientisieji vyriai su profesionaliu durų slopintuvu

Į vientisuosius vyrius galima įtaisyti minkštą įdėklą.

Pakeitus prietaisą slankiuosius vyrius galima pakeisti šiuolaikiškais vientisaisiais vyriais.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik šaldytuvus ir šaldiklius, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei lengvai integruojamus įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!