Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Skalbyklės

Mūsų skalbyklės išbandomos tūkstantį kartų siekiant tik vieno rezultato – kokybės.

Prieš skalbyklei paliekant mūsų gamyklą, net ir mažiausios jos detalės daug kartų testuojamos nepalankiausiomis sąlygomis. Nes tik tada, kai visos iš maždaug 1000 skalbyklių sudedamųjų dalių visiškai atitinka aukštus kokybės standartus, taikomus kokybei, funkcionalumui ir patikimumui, jos yra parengtos svarbiausiam jų iššūkiui – būti naudojamos jūsų namuose.

Mūsų pačių sukonstruotas elektros variklis – tai mūsų skalbyklių širdis.

Mūsų elektros variklio be anglinių šepečių „EcoSilence Drive“ varomoji jėga yra pastovusis magnetas, kuris energiją paverčia maksimaliu efektyvumu be jokių energijos nuostolių.

Skaitykite daugiau apie EcoSilence Drive

10 metų garantija: Logixx ir Home Professional skalbyklės su EcoSilence Drive™

Variklis vienas, privalumų – daug. Nuo 2013 m. balandžio 1 d. suteikiame net 10 metų garantiją savo „EcoSilence Drive™“ varikliams, įtaisytiems „Bosch Logixx“ ir „Home Professional“ skalbimo mašinose, kurios buvo nupirktos ir naudojamos Lietuvoje.

Laisvai statoma ar įmontuojamoji? Turėdami iš priekio pakraunamą skalbyklę, renkatės jūs.

Iš priekio pakraunamos skalbyklės patogios tuo, kad skalbiniai į jas dedami per jų priekyje esančią angą. Todėl jas galima įrengti bet kur vonios kambaryje ar skalbykloje arba integruoti virtuvės spintelėse.

Į visas iš priekio pakraunamas skalbykles

Our 40 cm wide top loading washing machines: great performance even on tiny stages.

At just 40 cm wide, top-loaders are the ideal solution if space is tight. These washing machines will also fit into small bathrooms or kitchens and are filled simply and conveniently from the top.

To all top loading washing machines

Mūsų SlimLine skalbyklės – gerai apgalvotas dizainas, išskirtinis našumas.

SlimLine skalbyklės yra 60 cm pločio, bet vos 47 cm gylio, tad viename nepaprastai galingame prietaise patogumas puikiai dera su kompaktiškumu.

Į SlimLine skalbykles

Skalbti jums – vienas malonumas.

Bosch skalbyklės palengvins jūsų gyvenimą ir nenuvils per visą jų naudojimo laiką. Dėl automatinių programų jas naudoti bus aišku ir paprasta, be to, jos užtikrins geriausius rezultatus eikvodamos kuo mažiau energijos.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!