i-DOS: Skalbyklės su išmania dozavimo sistema

Kaip kuo geriau pamatuoti skalbiklio kiekį? Daugiau niekada.

Vienintelis dalykas, ką jums reikia mokėti, kad pasiektumėte tobulų skalbimo rezultatų, – atsipalaiduoti. Naujosios Bosch skalbyklės su automatinio dozavimo sistema i-DOS nustatys tikslų skalbiklio kiekį už jus mililitro tikslumu – jums tereikės paspausti mygtuką. Tiksliai dozuojant skalbiklį apsaugomi ne tik jūsų skalbiniai – tai naudinga ir aplinkai, ir jūsų banko sąskaitai. Atraskite i-DOS iš Bosch.

Į skalbykles su i-DOS
Bosch i-DOS skalbyklės su automatinio dozavimo sistema.
Bosch i-DOS skalbyklės su automatinio dozavimo sistema.

Susipažinkite su mūsų išmaniąja i-DOS skalbykle.

Tie patys klausimai per kiekvieną skalbimą: Kiek skalbiklio yra per daug ar per mažai? Dabar savo išmaniai dozavimo skalbyklei galite leisti nuspręsti visiškai automatiškai, kiek skalbiklio ir vandens naudoti. Bosch i-DOS išmani dozavimo sistema parenka tinkamą nustatymą ir nustato tikslų kiekvienam skalbimui reikalingą skalbiklio ir vandens kiekį savarankiškai, kad rezultatai visuomet būtų puikūs ir nebūtų iššvaistytas nė vienas vandens ir skalbiklio lašas. Tai Bosch.

Atsisveikinkite su skalbiklio dozatoriais. Su i-DOS.

Kai ateis laikas nustatyti skalbiklio dozę, jums galvos daug sukti nebereikės. Naujosios Bosch skalbyklės su automatinio dozavimo sistema i-DOS nustatys tikslų skalbiklio kiekį už jus mililitro tikslumu. Dabar, kai skalbiklio dozatoriai jums nebereikalingi, ar pagalvojote, ką su jais galėtumėte daryti? Mūsų filmuose rasite jus įkvėpsiančių idėjų!

Taupykite vandenį ir skalbiklį #LikeABosch.

Dozavimo dienos jau praėjo. Tiesiog pripildykite dideles skalbiklių arba minkštiklio kameras ir „i-DOS“ automatinė sistema išmatuos tikslų kiekvienam plovimui reikalingą skalbiklio ir vandens kiekį ir pildyti nebereikės. Tokiu būdu skalbiklio niekada nesunaudojama per daug, o skalaujama tiksliai tiek kartų, kiek reikia, tad per vieną skalbimą galite sutaupyti iki 38 %* skalbiklio ir iki 10 litrų vandens***.

Taupykite energiją #LikeABosch.

Naujoje skalbyklių energijos etiketėje galite rasti informacijos apie efektyviausią programą ir jos energijos bei vandens sąnaudas, kad perkant jums būtų lengviau apsispręsti, kurios skalbyklės yra efektyviausios rinkoje. Pasirinkę mūsų geriausios A arba B energijos klasės naująsias „Bosch“ skalbykles, taupysite energiją, palyginti su žemesnių klasių prietaisais.

i-DOS išmanios sistemos privalumai trumpai.

Automatinio dozavimo skalbyklės tiksliai dozuoja.

Patenkinti mūsų i-DOS skalbyklių naudotojai yra mūsų geriausia rekomendacija.

Puiki skalbyklė

Labai patinka kokybė, ražus dizainas, gerai veikia, tyliai.

Puikiai

Labai džiaugiuosi atsinaujinęs seną skalbyklę nauja, viena iš labiausiai patinkančių jos funcijų tai I-DOS, nebereikia skaičiuoti, galvoti kiek reikia įpilti skalbiklio, tai pat džiaugiuosi, tyliu jos darbu bei mažesne skleidžiama vibracija. Aiškios skalbimo programos bei daugiau jų pasirinkimo. Rekomenduoju

Puiki

Labai puiki skalbyklė. I-DOS dozatorius atlieka nepriekaištingą darbą. Nereikia rūpintis kiek reikia pilti skalbiklio prieš kiekvieną skalbimą. Dirba labai tyliai, nėra jokios vibracijos skalbiant drabužius. Valdymo meniu paprastas ir suprantamas kiekvienam. Patogu naudoti per aplikaciją.

Gerai

Skalbia gerai. Tyliai dirba. Valdymas gana intuityvus (uzklijavus angliska lentele). Patinka. Siaip dar nesupratau kaip prideti extra skalavima prie einamosios skalbimo programos. Truko angliskos ar lietuviskos instrukcijos - reikejo ieskoti internete.

i-DOS sprendimas visų poreikiams patenkinti.

HomeProfessional Serie | 8 Serie | 6
i-DOS išmani dozavimo sistema Dozės 2 skirtingi skysti skalbikliai arba vienas skalbiklis ir audinių minkštiklis automatiškai Dozės 2 skirtingi skysti skalbikliai arba vienas skalbiklis ir audinių minkštiklis automatiškai Dozės 1 skystas skalbiklis ir audinių minkštiklis automatiškai
VarioDrum talpa* Iki 10 kg. Būgnas su vidiniu apšvietimu. Iki 10 kg. Būgnas su vidiniu apšvietimu. Iki 9 kg
AntiStain sistema AntiStain Plus (16 dėmių lygių) AntiStain per Home Connect programėlę. (4 dėmių lygių)*
Specialios funkcijos ir programos* Automatic 30/40, Sportswear, Dark Colours/Jeans, AllergyPlus, Night Wash, SpeedPerfect, Reload, Super15/30, Wool/Hand-wash, Delicates/Silk Automatic, Sportswear, Dark Colours/Jeans, AllergyPlus, Night wash, SpeedPerfect, Reload, Super15/30, Wool/Hand-wash, Delicates/Silk Automatic, Sportswear, Dark Colours/Jeans, AllergyPlus, Night wash, SpeedPerfect, Reload, Super15/30 , Wool/Hand-wash, Delicates/Silk
Silence (EcoSilence Drive variklis) Išskirtinai tyli ir ilgalaikė Išskirtinai tyli ir ilgalaikė Ypač tyli ir ilgalaikė
Paprasta naudoti TFT ekranas
Comfort Control Plus
LED ekranas
Comfort Control
LED ekranas
Tiesioginio pasirinkimo ekranas
Home Connect
Ypač efektyvi skalbimo sistema 4D skalbimo sistema su Intensive Plus parinktimi 4D skalbimo sistema su Intensive Plus parinktimi
Energijos vartojimo efektyvumas* Iki A+++ –30 %** Iki A+++ –30 %** Iki A+++ -30 %***
Eiti į HomeProfessional skalbykles Eiti į | 8 serijos skalbykles Eiti į | 6 serijos skalbykles
* Priklausomai nuo modelio ir vietinio asortimento ** 30 % efektyvesnis skalbimas (vietinė kategorija siekiant patvirtinti naujos energijos etiketės vertę kWh per metus) nei A+++ riba (vietinė kategorija siekiant patvirtinti naujos energijos etiketės vertę kWh per metus) 8 kg kategorijoje pagal ES reglamentą 1061/2010. ES energijos etiketėje gali būti nurodyta nuo A+++ iki D energijos efektyvumo klasės skalbyklėms. *** Skalbia 30 % efektyviau (137 kWh per metus) nei A+++ riba (196 kWh per metus) 8 kg kategorijoje pagal ES reglamentą 1061/2010. ES energijos etiketėje gali būti nurodyta nuo A+++ iki D energijos efektyvumo klasės skalbyklėms.
Žiūrėkite išsamią informaciją apie tai, kaip veikia automatinio dozavimo skalbyklė.
i-DOS atsižvelgia į skalbinių kiekį.

Integruoti jutikliai automatiškai išmatuoja būgne esančių skalbinių kiekį ir mililitro tikslumu nustato skalbiklio dozę.

i-DOS atpažįsta skirtingus audinius.

Jeigu norite, kad skalbiniai būtų išskalbti idealiai, dozuodami skalbiklį turite atsižvelgti į audinio tipą. Arba galite leisti tai padaryti skalbyklei, nes i-DOS automatiškai atpažįsta audinio tipą.

i-DOS taip pat nustato nešvarumo lygį.

Dozavimo sistema i-DOS automatiškai nustato skalbinių nešvarumo lygį ir tikslų reikiamo skalbiklio kiekį.

i-DOS atsižvelgia į vandens kietumą.

Optimali skalbiklio dozė priklauso ir nuo jūsų namuose tiekiamo vandens kietumo. Jį nustačius i-DOS atsižvelgs į vandens kietumą kaskart skalbiant.

* Lyginant su skysto skalbiklio rankinio dozavimo sistema, remiantis tuo, kad pagal Tarptautinį vartotojų tyrimų žurnalą 38 (2014), 265 f. dozuojant rankiniu būdu perdozuojama iki 38 %.

** Skaičiavimas paremtas prielaida, kad skalbiama 40 °C temperatūroje mišria programa perdozavus skysto skalbiklio 38 %, lyginant su automatinio dozavimo sistema, esant 10 kg ir 4D skalbimo sistemai – tyrimas WL 1547/19, atliktas WFK taikomųjų tyrimų instituto, 2019 m. rugpjūtį, BSH Hausgeräte GmbH užsakymu

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!