Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

i-DOS skalbyklės

Kaip kuo geriau pamatuoti skalbiklio kiekį? Daugiau niekada.

Vienintelis dalykas, ką jums reikia mokėti, kad pasiektumėte tobulų skalbimo rezultatų, – atsipalaiduoti. Naujosios Bosch skalbyklės su automatinio dozavimo sistema i-DOS nustatys tikslų skalbiklio kiekį už jus mililitro tikslumu – jums tereikės paspausti mygtuką. Tiksliai dozuojant skalbiklį apsaugomi ne tik jūsų skalbiniai – tai naudinga ir aplinkai, ir jūsų banko sąskaitai. Atraskite i-DOS iš Bosch.

Į skalbykles su i-DOS

Atsisveikinkite su skalbiklio dozatoriais. Su i-DOS.

Kai ateis laikas nustatyti skalbiklio dozę, jums galvos daug sukti nebereikės. Naujosios Bosch skalbyklės su automatinio dozavimo sistema i-DOS nustatys tikslų skalbiklio kiekį už jus mililitro tikslumu. Dabar, kai skalbiklio dozatoriai jums nebereikalingi, ar pagalvojote, ką su jais galėtumėte daryti? Mūsų filmuose rasite jus įkvėpsiančių idėjų!

Dozavimas ir skalbimas: automatizuota tobulybė.

Kaip veikia i-DOS? Paprastai ir automatiškai.

i-DOS atsižvelgia į skalbinių kiekį.

Integruoti jutikliai automatiškai išmatuoja būgne esančių skalbinių kiekį ir mililitro tikslumu nustato skalbiklio dozę.

i-DOS atpažįsta skirtingus audinius.

Jeigu norite, kad skalbiniai būtų išskalbti idealiai, dozuodami skalbiklį turite atsižvelgti į audinio tipą. Arba galite leisti tai padaryti skalbyklei, nes i-DOS automatiškai atpažįsta audinio tipą.

i-DOS taip pat nustato nešvarumo lygį.

Dozavimo sistema i-DOS automatiškai nustato skalbinių nešvarumo lygį ir tikslų reikiamo skalbiklio kiekį.

i-DOS atsižvelgia į vandens kietumą.

Optimali skalbiklio dozė priklauso ir nuo jūsų namuose tiekiamo vandens kietumo. Jį nustačius i-DOS atsižvelgs į vandens kietumą kaskart skalbiant.

Su i-DOS galite atsipalaiduoti: pranašumai akivaizdūs.

Skalbimas be pastangų.

Dabar viskas, ko reikia, kad skalbiniai būtų idealiai švarūs – sukrauti skalbinius į skalbyklę, įjungti automatinę programą ir atsipalaiduoti.

Taupykite vandenį.

i-DOS ne tik automatiškai tausoja jūsų skalbinius, bet ir aplinką. Tikslaus automatinio dozavimo sistema leidžia skalbyklei sutaupyti iki 7062* litrų vandens per metus.

Daugiau patogumo.

Galite nežinoti, kiek skalbinių partijų galite išskalbti su 1,3 litro skysto skalbiklio, bet jūsų skalbyklė tai žino. Tiesiog kartą pripildykite patogų bakelį ir išskalbsite kelias skalbinių partijas. Be bakelio, skirto skystam skalbikliui, i-DOS sistema taip pat turi bakelį audinio minkštikliui. Be to, turbūt nereikia nė sakyti, kad skalbiklį galite dozuoti ir patys.

Taupykite skalbiklį.

Su i-DOS jūsų skalbyklė idealiai pasirūpins jūsų skalbiniais ir banko sąskaita. Ne tik sutaupysite nemažai vandens, bet ir sunaudosite iki 30 % mažiau skysto skalbiklio.

Čia galite daugiau sužinoti apie tai, kaip veikia i-DOS:

Kad ir kurią pasirinktumėte, jos visos automatiškai pasiekia idealius rezultatus.

HomeProfessional Serie | 8 Serie | 6
i-DOS visiškai automatiškai dozuoja skystą skalbiklį ir audinių minkštiklį visiškai automatiškai dozuoja skystą skalbiklį ir audinių minkštiklį visiškai automatiškai dozuoja skystą skalbiklį ir audinių minkštiklį
Energijos vartojimo efektyvumas A+++-30 % 30 % efektyvesnė už aukščiausios kategorijos skalbykles 30 % efektyvesnė už aukščiausios kategorijos skalbykles 30 % efektyvesnė už aukščiausios kategorijos skalbykles
Sukimo greitis 1 600 aps./min. 1 400 aps./min. 1 400 aps./min.
Vardinė talpa 8 kg 8 kg 8 kg
Skalbimo / sukimo triukšmo lygis 47 dB / 73 dB 48 dB / 72 dB 49 dB / 74 dB
Specialios programos sintetiniai audiniai, vandens išleidimas, gręžimas, vienas skalavimas, užuolaidos, marškinėliai / palaidinės, sporto apranga, greitasis 15', greitasis / mišrus skalbimas, automatinis, automatinis švelnus, alergeninis, MIX tylus / MIX naktinis skalbimas, būgno valymas (su priminimu), vilna / skalbimas rankomis, gležni audiniai / šilkas skalavimas, greitasis / mišrus skalbimas, itin tylus, sportinė apranga, greitasis 15', greitasis / mišrusis, skalavimas / gręžimas, automatinis, alergeninis, patalynė, būgno valymas (su priminimu), vilna / skalbimas rankomis, gležni audiniai / šilkas skalavimas, tamsūs skalbiniai, marškinėliai / palaidinės, sporto apranga, greitasis / mišrusis, vandens išleidimas / gręžimas, automatinis švelnusis, alergeninis, greitasis 15', vilna, gležni audiniai / šilkas
Variklis EcoSilence Drive™: itin efektyvus ir tyliai veikiantis, su 10 metų garantija EcoSilence Drive™: itin efektyvus ir tyliai veikiantis, su 10 metų garantija EcoSilence Drive™: itin efektyvus ir tyliai veikiantis, su 10 metų garantija
Į HomeProfessional skalbykles Į 8 serijos skalbykles Į 6 serijos skalbykles

Kam dabar galima naudoti dozatorius? Jie tikrai nebereikalingi skalbikliui dozuoti.

Išsiaiškinkite, kas nutiks su visais dozatoriais.

Žvilgsnis į visas skalbykles.

Kad ir kurį prietaisą pasirinktumėte, visada galėsite pasikliauti vienu dalyku – idealūs skalbimo rezultatai vos paspaudus mygtuką.

Žvilgsnis į visus platintojus.

Susiraskite platintoją arba parduotuvę netoli jūsų.

*Galima sutaupyti per metus vidutiniškai skalbiant 220 partijų. Šaltinis: wfk, Institute for Applied Research, tyrimo ataskaita 5132/10. Atskiri rezultatai gali skirtis.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!