Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Garų rinktuvai

Gaivaus oro gūsis jūsų virtuvėje.

Kad virtuvėje užuostumėte tik tuos kvapus, kuriuos tikrai norite užuosti, sukūrėme itin galingų garų rinktuvų liniją. Be to, dėl izoliacijos ir netriukšmingo variklio jie veikia taip tyliai, kad vargu ar jūs ir jūsų svečiai garų rinktuvą apskritai girdės.

„CleanAir Module“ yra patentuotas įrenginys su anglies filtrais ir laikikliais, kuris išvalo iš oro iki 95 proc. nešvarumų. Įprasti anglies filtrai išvalo pašalina vidutiniškai 50 procentų.

Mūsų elektros variklio be anglinių šepečių „EcoSilence Drive“ varomoji jėga yra pastovusis magnetas, kuris energiją paverčia maksimaliu efektyvumu be jokių energijos nuostolių.

Skaitykite daugiau apie CleanAir – anglies filtrų modulis gartraukiams

Saloms skirti mūsų garų rinktuvai – šiuolaikiškas šedevras jūsų virtuvėje.

Saloms skirti mūsų garų rinktuvai buvo kuriami būtent naudoti virš virtuvės salų, jie laisvai kabinami ant lubų virš salos. Iš plataus klasikinio dizaino ir įvairių dydžių virtuvės saloms skirtų garų rinktuvų asortimento tikrai išsirinksite tobulą, kad ir kokia būtų jūsų virtuvė ir reikalavimai.

Į saloms skirtus garų rinktuvus

Domino ventilation modules: for chefs who prefer a state-of-the-art cooker hood.

Domino ventilation module: The new Bosch ventilation module is integrated right next to you favourite Bosch hob. Steam and odours will now be extracted directly at their source without being given a chance to rise up. With the new domino ventilation module, you’ll experience a whole new level of freedom and flexibility in planning your new kitchen. Regardless of whether your kitchen is large, small, open-plan or closed-plan; whether your hob is placed underneath a cabinet, a slanted ceiling or a window: Bosch will always provide you with your favourite combination of hob and ventilation module.

To the worktop ventilation modules

Prie sienos tvirtinami mūsų garų rinktuvai: didelis našumas, santūrus dizainas.

Prie sienos tvirtinami garų rinktuvai paprastai montuojami virš kaitlentės, tarp sieninių spintelių. Šio tipo garų rinktuvas nepastebimai įsilies į virtuvės spintelių eilę ir užtikrins veiksmingą vėdinimą, kurio nuostabaus efekto bus neįmanoma nepastebėti.

Į garų rinktuvus, tvirtinamus prie sienos

Mūsų sustumiami garų rinktuvai – beveik nematomas sprendimas.

Sustumiami garų rinktuvai yra įrengiami sieninėje spintelėje. Norint jį naudoti, reikia ištraukti plokščiąją dalį, taip padidinat traukimo paviršių. Paprastai plokščias daugelio šio tipo garų rinktuvų priekis gali būti priderintas prie virtuvės spintelių. Todėl toks garų rinktuvas jūsų virtuvėje bus beveik nepastebimas.

Į sustumiamus garų rinktuvus

Integruotieji garų rinktuvai – juos matysite, tik jei to norėsite.

Norint naudoti integruotąjį garų rinktuvą, jį reikia tam tikru kampu ištraukti į priekį, todėl jis matomas tik tada, kai naudojamas. Šio tipo garų rinktuvas matomas tik tada, kai naudojamas, ir nepastebimai prisitaiko prie virtuvės spintelių.

Į integruotuosius garų rinktuvus

Po spintele montuojami mūsų garų rinktuvai. Lengva pritaikyti prie bet kurios virtuvės dizaino.

Po spintele montuojamus garų rinktuvus paprasta pritaikyti prie bet kurios virtuvės dizaino. Todėl visai nesvarbu, ar jums patinka matinio plieno atspalvis, juoda ar balta spalvos, šis garų rinktuvas idealiai tiks.

Į po stalviršiu montuojamus garų rinktuvus

Our canopy cooker hoods: Plenty of installation options, unique performance.

Canopy cooker hoods are integrated completely into a kitchen unit or chimney made of wood or metal. They thus offer maximum design freedom in the kitchen.

To the Canopy cooker hoods

Our ceiling cooker hoods: for lots of headroom and clean air all round.

The ceiling cooker hood is installed directly into a load-bearing kitchen ceiling. It not only ensures clean air, it also provides excellent lighting for your hob and all the headroom you need.

To the Ceiling cooker hoods

Jei norite, galite mus vadinti perfekcionistais. Mes tikrai dėl to stengėmės.

Kad mūsų garų rinktuvai nerūdytų, 24 val. juos purškiame druskingo vandens garais. Jeigu jie tai atlaiko, po jais kaitiname lauro rūgštį, iki susidaro dūmų kamuoliai. Jeigu netrukus tiršti dūmai išsisklaido, o oras lieka švarus ir gaivus, vadinasi, garų rinktuvas atitinka aukštus Bosch kokybės standartus, ir galite ramiai vežtis jį namo.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!