Garų rinktuvai

Gaivaus oro gūsis jūsų virtuvėje.

Kad virtuvėje užuostumėte tik tuos kvapus, kuriuos tikrai norite užuosti, sukūrėme itin galingų garų rinktuvų liniją. Be to, dėl izoliacijos ir netriukšmingo variklio jie veikia taip tyliai, kad vargu ar jūs ir jūsų svečiai garų rinktuvą apskritai girdės.

„CleanAir Module“ yra patentuotas įrenginys su anglies filtrais ir laikikliais, kuris išvalo iš oro iki 95 proc. nešvarumų. Įprasti anglies filtrai išvalo pašalina vidutiniškai 50 procentų.

Mūsų elektros variklio be anglinių šepečių „EcoSilence Drive“ varomoji jėga yra pastovusis magnetas, kuris energiją paverčia maksimaliu efektyvumu be jokių energijos nuostolių.

Skaitykite daugiau apie CleanAir – anglies filtrų modulis gartraukiams

Saloms skirti mūsų garų rinktuvai – šiuolaikiškas šedevras jūsų virtuvėje.

Saloms skirti mūsų garų rinktuvai buvo kuriami būtent naudoti virš virtuvės salų, jie laisvai kabinami ant lubų virš salos. Iš plataus klasikinio dizaino ir įvairių dydžių virtuvės saloms skirtų garų rinktuvų asortimento tikrai išsirinksite tobulą, kad ir kokia būtų jūsų virtuvė ir reikalavimai.

Į saloms skirtus garų rinktuvus

Prie sienos tvirtinami mūsų garų rinktuvai: didelis našumas, santūrus dizainas.

Prie sienos tvirtinami garų rinktuvai paprastai montuojami virš kaitlentės, tarp sieninių spintelių. Šio tipo garų rinktuvas nepastebimai įsilies į virtuvės spintelių eilę ir užtikrins veiksmingą vėdinimą, kurio nuostabaus efekto bus neįmanoma nepastebėti.

Į garų rinktuvus, tvirtinamus prie sienos

Mūsų sustumiami garų rinktuvai – beveik nematomas sprendimas.

Sustumiami garų rinktuvai yra įrengiami sieninėje spintelėje. Norint jį naudoti, reikia ištraukti plokščiąją dalį, taip padidinat traukimo paviršių. Paprastai plokščias daugelio šio tipo garų rinktuvų priekis gali būti priderintas prie virtuvės spintelių. Todėl toks garų rinktuvas jūsų virtuvėje bus beveik nepastebimas.

Į sustumiamus garų rinktuvus

Integruotieji garų rinktuvai – juos matysite, tik jei to norėsite.

Norint naudoti integruotąjį garų rinktuvą, jį reikia tam tikru kampu ištraukti į priekį, todėl jis matomas tik tada, kai naudojamas. Šio tipo garų rinktuvas matomas tik tada, kai naudojamas, ir nepastebimai prisitaiko prie virtuvės spintelių.

Į integruotuosius garų rinktuvus

Po spintele montuojami mūsų garų rinktuvai. Lengva pritaikyti prie bet kurios virtuvės dizaino.

Po spintele montuojamus garų rinktuvus paprasta pritaikyti prie bet kurios virtuvės dizaino. Todėl visai nesvarbu, ar jums patinka matinio plieno atspalvis, juoda ar balta spalvos, šis garų rinktuvas idealiai tiks.

Į po stalviršiu montuojamus garų rinktuvus

Jei norite, galite mus vadinti perfekcionistais. Mes tikrai dėl to stengėmės.

Kad mūsų garų rinktuvai nerūdytų, 24 val. juos purškiame druskingo vandens garais. Jeigu jie tai atlaiko, po jais kaitiname lauro rūgštį, iki susidaro dūmų kamuoliai. Jeigu netrukus tiršti dūmai išsisklaido, o oras lieka švarus ir gaivus, vadinasi, garų rinktuvas atitinka aukštus Bosch kokybės standartus, ir galite ramiai vežtis jį namo.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!