Kaitlentės

Dabar gaminant maistą jums reikės pasirūpinti tik maisto produktais.

Kadangi gaminant maistą darbo netrūksta, pasirūpinome daugybe patogių funkcijų, kad jums nereikėtų niekieno pagalbos.

Mūsų indukcinės kaitlentės – trumpesnis laukimas, mažesnės energijos sąnaudos ir didesnis patikimumas.

Mūsų indukcinės kaitlentės stebuklų nedaro, bet įkaista greičiau nei įprastinės kaitlentės. Ant Bosch indukcinės kaitlentės 2 litrai vandens užvirs dvigubai greičiau negu ant keraminės kaitlentės. Todėl galėsite greičiau patiekti vakarienę ir išeikvosite mažiau energijos. Taip turėsite daugiau laiko sau.

Į visas indukcines kaitlentes

Mūsų dujinės kaitlentės – tai, ką rinktųsi profesionalus virėjas – jūsų virtuvėje.

Daugelis profesionalių virėjų vis dar mieliau renkasi dujines kaitlentes. Turėdami dujinę kaitlentę Bosch, galėsite mėgautis visais jos teikiamais pranašumais. Galėsite ne tik visiškai tiksliai, iš karto reguliuoti karštį – dėl rafinuoto dizaino mūsų dujines kaitlentes taip pat labai paprasta ir visiškai saugu valyti.

Į visas dujines kaitlentes

Mūsų elektrinės kaitlentės – tradicinis maisto gaminimas su išskirtiniais patogumais.

Stikliniai ir keraminiai paviršiai, kuriuos lengva valyti ir kurie puikiai atrodo: mūsų elektrinės kaitlentės leis mėgautis maisto gaminimu ir neskubant valgyti, nes jas nuvalysite kur kas greičiau. Integruotas skydelis TouchControl užtikrins visišką kontrolę ir didžiausią saugą.

Į visas elektrines kaitlentes

Mūsų Domino kaitlentės leis jums naudotis visų skirtingų modelių pranašumais.

Jei kada nors svajojote apie tai, kaip gerai būtų sujungti indukcinės, elektrinės ir dujinės kaitlenčių funkcijas, Domino kaitlentės jums tikrai patiks. Jas galima sukomplektuoti taip, kad visiškai atitiktų jūsų poreikius, be to, jų išvaizda puikiai dera. Azijietiškos virtuvės mėgėjai turi galimybę įsigyti degiklį WOK arba Teppanyaki stiliaus kaitlentę japoniškam maistui gaminti.

Į visas Domino kaitlentes

Jei norite tobulo kepsnio, jums tereikia įjungti kaitlentę.

Mūsų pavienės kaitlentės ir atskiros kaitlentės siūlo platų funkcijų asortimentą, kad maistą galėtumėte virti ar kepti būtent taip, kaip reikia. Pavyzdžiui, FryingSensor Plus funkcija prižiūrės kepsnį, kol rinksitės vyną. Kaitlentės HighSpeed zonoje gaminamas maistas ne tik 20% greičiau užvirs, bet ir kepti maistą keptuvėje bus kur kas lengviau.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!